• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

203. Я зараз послав Моїх пророків у світ

Неділя, 25 вересня 2011 р. Божого, 11:45

Моя ніжно улюблена дочко, як переконати молодих людей і тих, хто опинився в заклопотаному безглуздому способі житті, це завдання, яке Я даю тобі. Твоя робота полягає в тому, щоб використовувати будь-який доступний вид сучасних засобів комунікації, щоб переконати молоде сучасне суспільство в Правді Мого Існування.

Я обіцяю, що всі ті маленькі діти, яким дана Правда, за допомогою таких засобів, будуть відчувати Мою Присутність, як тільки вони будуть читати Мої Послання. Поширюй і навертай тепер, Моя дочко, в кожному куточку світу. Це та роль, для якої ти були вибрана.

Поширюючи Моє Слово вірусно, можна буде досягнути більше людей. Використовуйте інтернет та засоби масової інформації. Мої послідовники візьмуть в цьому участь, згодом, і поширюватимуть Правду всюди.

Ця місія тільки почалася. Були закладені основи. Тепер, відповідно до досконалих термінів Мого Отця, світ зараз зверне увагу на ці Божественні Послання.

Я обіцяв повернутися. Щоб прокласти шлях Я зараз послав Моїх пророків у світ, включаючи тебе, Моя дочко. Багато хто тепер відповідають на Мій заклик в кожній країні світу, хоча їхні голоси є тихими. З часом вони теж будуть почуті, щоб вони могли проголосити Мою Славу, аби звістити про Моє повернення.

Ще є деякий час попереду перед тим, як відбудеться це славне повернення. До тих пір підготуйтеся, Мої діти. Попередження наверне мільйони людей, але це тільки початок. Період після цього буде і повинен бути проведений у вихованні душ, для того, щоб вони належним чином підготувались, щоб вони були гідними увійти в Новий Рай Мого Отця на землі.

Ви маєте багато перенести, діти, але є так багато того, чого слід з нетерпінням очікувати, коли ви отримаєте доступ до цієї чудової Нової Ери Миру радості і щастя на землі. Наполегливість потрібна в даний час. Мужність і стійкість буде надаватися тим, хто прикличе Святого Духа. Потім ви, Моя армія, піднімете душі тих, хто відхилився від Мене. Не дозволяйте жодній з цих душ блукати, загубленими, в пустелі. Моліться за них. Покажіть їм любов і розуміння. Ніколи не кажіть їм, що вони приречені чи не звинувачуйте їх в гріху, тому що це тяжкий злочин в Моїх Очах. Замість того будьте непохитними, але добрими. Просто скажіть їм Правду. Далі їм належить вирішувати.

Ви не можете, діти, здобути всі душі. Ви можете тільки зробити все, що в ваших силах.

Ваш улюблений Ісус

Bookmark the permalink.