• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

200. Скорбота від втрати Моїх дітей, які не хочуть мати нічого спільного зі Мною

Четвер, 22 вересня 2011 р. Божого, 21:30

Моя ніжно улюблена дочко, підготуй свою родину до Попередження. Попроси Моїх дітей в усьому світі просити пробачення за свої гріхи. Їхні прохання повинні бути від всього серця. Якщо ні, то вони будуть страждати пекучим болем чистилища під час освітлення Мого Божого Милосердя, коли Я зустрінусь з кожним із вас.

Майбутнє очищення залишить таке міцне і незабутнє враження на ваших душах, що ви будете залишатися в Лоні Мого Серця навічно.

Ті з вас, хто знає і любить Мене, прошу підготуйтеся до Мого найбільшого Дару. Знайдіть посвячені свічки і святу воду і будьте готові, щоб ви могли приєднатися до молитов зі святими на небесах, щоб допомогти відкупити душі всіх Моїх дітей у всьому світі.

Вперше у своєму житті ви будете по-справжньому наодинці в Моїй Компанії. Беззвучно ви побачите Моє Розп’яття, і невіруючі тоді нарешті зрозуміють Істину Моїх Страждань для людства.

Ви, Мої діти, зрозумієте, і привітаєте Мій Великий Дар Милосердя, і ви отримаєте силу, яка відома тільки святим на Небесах. Згодом ця сила сформує основу Моєї нової армії на землі. Ця велика армія врятує мільйони інших душ з пазурів армії під керівництвом антихриста. Молитва тепер врятує і допоможе навернути мільйони людей в цей вирішальний момент з часу створення людства.

Дозвольте Мені обійняти вас, діти, заздалегідь. Дозвольте Мені дати вам відвагу та силу, щоб принести Мені більше душ. Мені потрібна ваша любов. Мої рани кровоточать. Моя печаль досягла найвищої точки через втрату стількох Моїх дітей, які не хочуть мати нічого спільного зі Мною. Я відчуваю себе покинутим і самотнім. Допоможіть Мені, діти, врятувати їх вчасно.

Хоча Мій великий Акт Милосердя принесе Божественне Світло в світ, від величини якого вам захопить дихання, це також буде час скорботи для тих, хто не зможе витримати шоку.

Будь ласка, не хвилюйтеся. Я приходжу з великою любов’ю і співчуттям до всіх вас. Це тому, що Я люблю вас, Я зараз втручаюся, щоб врятувати вас від мерзенних діянь, що здійснюються світовими державами, які хочуть скоротити населення світу. Вони хочуть зробити це за допомогою контролю. Я не дозволю їм зробити це. Мій Отець чекає. Якщо людина визнає ті гріхи, в яких вона винна, то світ стане місцем миру та любові. Якщо вона не засвоїть урок з Попередження, то не буде врятована. Саме тоді впаде Рука Мого Отця.

Я Ісус Христос

Цар і Спаситель всього Людства

 

Bookmark the permalink.