• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

193. До Істини, зазвичай, ставляться з надзвичайною обережністю і відвертим відхиленням

Четвер, 15 вересня 2011 р. Божого, 23:50

Моя ніжно улюблена дочко, зараз ти спостерігаєш більше деталей про біль, якого Я зазнав під час Свого Розп’яття. Відмова. Відкинення. Ізоляція. Відхилення через глузливі махання рук влади і особливо Моїх побожних послідовників. Навіть Мої власні апостоли відкинули Мене в той час, коли вони мені були потрібні. Тому тобі не потрібно дивуватися тому, що це відбувається і з тобою також.

Тобі також було показано сьогодні вночі видіння про те, як Я стою перед Своїми катами, яких Я повинен був слухати, коли їхня мерзенна брехня засудила Мене та Правду Мого Вчення. Так само з тобою і Моїми послідовниками будуть поводитися ті, хто не може прийняти Правду, або які вважають її неприємною.

До Істини, зазвичай, ставляться з надзвичайною обережністю і відвертим відхиленням та іноді її вважають богохульною. Ніколи не бійся, бо Слова, які Я тобі даю – є ніщо інше як Правда. Ти ніколи не повинна боятися публікувати те, що Я даю тобі. Навіщо Мені давати тобі неправду? Навіщо Мені намагатися завдати шкоди цим Посланням, дозволяючи неправді входити в них в який-небудь момент? Це б суперечило Волі Мого Отця. Навіть сатані не буде дозволено втручатися в ці Послання, як би він не старався.

Оскільки ці Послання стають більш інтенсивними, вони стануть предметом численних дискусій і насмішок. Проте багато будуть притягнуті до них, тому що за всім цим, вони не зможуть залишатися байдужими до Святого Духа, який рухає їхні душі.

З часом вони, Мої діти, подякують Мені за те, що Я допоміг їм пробратися через безладдя колючих заростей тернини, які перешкодатимуть їм дістатися воріт Раю, тому що без Мого Керівництва зараз, в цей час, вони будуть втрачені. Вони б не знайшли в собі сили безпечно пройти через ворота Нового Раю, Нової Ери Миру на землі, який чекає всіх тих, хто кориться Мені і Моєму Вченню.

Ваш улюблений Спаситель і Вчитель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.