• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

180. Моя армія зросте до групи більше ніж 20 мільйонів

Середа, 31 серпня 2011 р. Божого, 21:00

Моя ніжно люблена дочко, любов, яку я маю до тебе і до Моїх послідовників, протікає через Мене і приносить Мені таку радість. Як Я люблю вас всіх. Ваша самовідданість, смиренність, довіра і чиста любов до Мене стає сильнішою з кожним днем. Хіба ви не відчуваєте це? Це мій Подарунок всім і кожному з вас, Мої чисті душі, які були вирвані з вашого повсякденного життя, щоб йти за Мною на шляху до Раю.

Мої діти, які були пробуджені Святим Духом, який був вилитий на світ в травні, будуть тепер відчувати відданість Мені, яка не була відомо багатьом з них раніше. Я швидко збираю Мою армію зараз, і скоро вона зросте в групу більше ніж 20 мільйонів душ. Чим більша армія, тим більш потужним буде Святий Дух, в тому, щоб об’єднати Моїх дітей як єдине ціле, щоб боротися з обманщиком. Моє Божественне керівництво зараз закладено у ваших душах, незалежно від того, розумієте ви це, чи ні. Це як ніби у вас є внутрішній перемикач. Коли Моя Любов кличе, ви будете відповідати природно, щоб навернути інших. Це є Сила Святого Духа, і зараз вона відчувається в кожному куточку землі.

Всі релігії, всі віросповідання, всі раси і всі народи відреагують зараз на Світло Істини. Вони всі так дорогі Моєму Вічному Отцю. Він тепер звертається до кожного чоловіка, жінки та дитини, і вони почують Його Заклик. Сатана не зможе витримати молитов, які відмовляють Мої послідовники. Його влада ослабне і скоро. Молитва і віра Моїх послідовників робить його лютим. Через те, що він безсилий у своїх спробах посіяти сумніви в умах Моїх вірних, він зверне свою увагу на слабких грішників. Ці діти вже такі заплутані і знищені смертним гріхом, що вони будуть притягнуті до нього. Через темряву їхніх душ вони будуть не в змозі захистити себе. Наполегливо моліться, щоб їх душі могли бути врятовані.

Це епоха, коли Моя Церква, хоч і стикається з надзвичайними перешкодами, що виникли через гріх, тепер буде відновлена Моїми послідовниками на землі. Це займе час, але коли це відбудеться, Моя Церква повернеться до своєї колишньої Слави і буде відновлена в силі.

Вона, разом з усіма Моїми вибраними людьми, об’єднається в Славне Царство Мого Отця. Солодкість цієї події, коли світ буде позбавлений сатани і всього, що є злом, слід вітати, діти. Це нова Ера Миру, яку ви з нетерпінням повинні чекати на землі.

Час може бути складний перед вами, діти. Зосередьтеся на Мені, і ви виживете. Потім настане мир, якого ви очікуєте.

Ваш улюблений Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.