• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

178. Бог Отець: Моя Рука впаде з силою на країни, які легалізували аборти

Понеділок, 29 серпня 2011 р. Божого, 12:05

Я прийшов в Ім’я Мого Сина Ісуса Христа. Я Альфа і Омега, Бог Всевишній. Я хочу дати Моїм дітям в усьому світі це Послання.

Моя Рука в даний час стримується від покарання людини за гріхи що вона здійснює, через силу молитви. Я зішлю важке покарання, якщо людина не відвернеться від гріха вбивства і аборту. Вже ви, діти Мої, бачили Мій Гнів через землетруси, повені, цунамі та інші екологічні потрясіння.

Я мушу покарати вас, діти, бо ви не можете уникнути покарання за свої злочини проти свого ближнього.

Гріх аборту буде покараний, коли Моя Рука впаде з силою на ті народи, які одобрюють цю гидоту. Вам не буде дозволено вбивати Моє безпомічне Творіння, і якщо ваш уряд буде продовжувати приймати закони, що схвалюють цю боягузливу практику, то ви побачите як Мій Гнів зійде з такою силою, що ви будете просити про помилування життя. Все ж, ви ніколи не перестанете думати про те, щоб відібрати життя ненародженої дитини.

Вбивство більше не буде Мною допускатися. Ви будете зупинені і скоро. Моліться за душі цих безпорадних створінь і просіть покути. Не приймайте такі закони, прийняті вашими урядами, якими керують язичники, в яких немає поваги до життя.

Моє покарання, на країни, що винні у легалізації абортів, знищить народи. Ваші країни розділяться на маленькі шматочки і впадуть в океан. Ваші підлі клініки та лікарні, де ви виконуєте ці практики закриються, і ви, винні серед вас, будуть кинуті у вогонь пекла за ваші мерзенні злочини.

Я прийшов дати вам це Застереження зараз. Ніколи не схвалюйте аборт. Займіть тверду позицію у ваших країнах і боріться, щоб перешкодити тому, щоб цей глобальний геноциду продовжувався. Якщо ваші уряди продовжуватимуть заподіювати свої акти терору Моїм Творінням, то вам буле винесено потужну догану.

Зверніть увагу тепер на це одне з Моїх найбільш нагальних Застережень людському роду. Заберіть життя Моєї ненародженої дитини, і Я заберу ваше. Моліться старанно, діти, про віру всіх Моїх дітей, оскільки вони продовжують ігнорувати Вчення, що дане вам з початку часів.

Бог Отець

Bookmark the permalink.