• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

177. Ті, хто проголошують Моє Істинне Слово через провидців будуть висміяні

Неділя, 28 серпня 2011 р. Божого, 23:00

Моя ніжно улюблена дочко, сатана і його демони намагаються зараз мучити тебе. Ти повинна визнати цей факт, а потім повернутися спиною. Не відповідай або не взаємодій, бо коли ти відповідаєш, то даєш лукавому більше влади над собою. Ігноруй його глузування і тримай Мене за Руку, бо Я стою поруч з тобою, щоб захистити тебе від такої шкоди.

Скажи Моїм послідовникам, що коли вони беруть Мою Чашу і йдуть вперед, щоб поширювати Правду про Моє повернення на землю, то вони теж постраждають. Їх будуть ображати, сміятися над ними і змусять їх почуватися нерозумними, коли вони говоритимуть в Моє Ім’я. Скажи їм, що коли це станеться, будь-які сумніви, які вони могли мали щодо цих Посланнь зникнуть. Мої діти завжди усвідомлюйте, що ті, хто проголошує Моє Істинне Слово через справжніх провидців, будуть страждати від насмішок так само, як і вибрана душа, чия роль полягає в тому, щоб передавати світу Мої Божественні Послання. Ви, Моя армія, не станете винятком. Вам буде важко засвоїти цей урок. Знайте, що ви завжди будете страждати в цьому житті, коли ви йдете зі Мною. Знайте також, що тільки тоді ви зрозумієте, що несете Мій Хрест. Бо тільки тоді ви будете придатними, щоб говорити Моє Слово. Жоден пророк, жоден апостол не знайшов цей шлях легким. Ви повинні молитися за силу витримати ці випробування, які перевірять вашу віру до краю.

Коли ви тримаєте Мій Хрест, щоб полегшити Мій вантаж, ви будете навантажені тягарем. Якщо ви будете довіряти Мені повністю, згортаючи свої руки в Мої, то Я буду тримати вас, щоб дати вам сили, які потрібні для цієї подорожі. Ця подорож так наповнена шипами, що ваші ноги можуть кровоточити, але ваша віра буде настільки сильною, що ви не зможете жити своїм життям без Моєї чистої Любові.

Ви, Мої улюблені діти, Моя дорогоцінна армія. В один прекрасний день ви пройдете лінією стежок на Небі в славному подиві, де ангели співатимуть на славу Праці, яку ви здійснили для Мене у вашому житті на землі. Я винагороджу всіх Моїх відданих послідовників за їх вірність і непохитну любов до Мене. Ви благословенні, Мої вибрані душі, що ви отримали Дар бачити Істину, коли інші просто повертаються спиною.

Пам’ятайте, що ви в даний час отримали Дар Святого Духа, і в результаті ви не зможете відмовити Мені. Ця дорога, однак, буде повною каміння, які можуть завдати шкоди вашим ногам; валунів, об які ви спіткнетесь, і тих людей, які будуть стояти зухвало, щоб заблокувати ваш шлях, залякуючи вас і погрожуючи вам, що ви повернулись назад, туди, звідки прийшли.

Підніміть вашу руку в ласкавому застереженні і скажіть:

Я ніколи не відкину шлях Господній. Я також ніколи не буду заперечувати Існування Ісуса Христа, якого людство намагалося знищити не тільки під час Його страждань на Хресті, але й потім теж. Я одне ціле з Ісусом Христом. Я говорю в Його Ім’я. Я ходжу з Ним. Він підіймає мене так, щоб я теж, через мій скромний шлях, міг допомогти відкрити ваше серце на чисту Любов, яку Він має у Своєму Серці до вас, до вас одного.

Моя дорогоцінна армія, підніміться зараз, коли Я веду вас по сповненому труднощів, але Божественному шляху до Нового Раю на землі, який чекає вас. Будь ласка, переконайтеся, щоб ви зібрали якомога більше Моїх блукаючих дітей з вами на цьому шляху, щоб ми могли об’єднатися як одна родина.

Ваш люблячий Ісус

Відкупитель і Глава всього Людства

Bookmark the permalink.