• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

173. Пророцтва передбачені через цього пророка зараз розгортаються

Середа, 24 серпня 2011 р. Божого, 16:38

Моя ніжно кохана дочко, кожен народ в світі буде прагнути прочитати Мої Послання, що дані тобі. Бо це буде тоді, коли вони засвідчать Попередження, тоді вони будуть шукати Мого керівництва, щоб дало їм силу.

Ти втомилася зараз, моя дочко, коли страждання збільшуються, але тобі буде наданий перепочинок через кілька днів. Все це вимагається від тебе, тому що Мені потрібне страждання, щоб допомогти Мені відкупити тих людей, що знаходяться в страшному гріху. Спробуй побачити переваги, які це приносе. Одного дня, ти будеш радіти зі Мною, коли побачиш Плоди цієї Праці.

Крокуйте вперед, Мої діти, у силі, бо коли пророцтва, що передбачені через цього пророка, розгортаються зараз, так само буде віра в достовірність цього веб-сайту.

Моліться тепер Мої діти, щоби ви, Моя Армія, збільшувалась чисельністю і об’єдналась воєдино, щоб боротися в духовній битві яка чекає попереду.

Ваш Люблячий Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.