145. Серпень 2011– місяць порятунку душ

Субота, 23 липня 2011р. Божого, 17:30

Моя улюблена дочко, ти робиш Мене дуже щасливим. Твоя цілковита відданість Мені означає, що Я можу врятувати ще більше душ. Моя дочко, ти не зовсім розумієш, що означає жертовна душа, але з часом зрозумієш це. До того часу ти настільки зміцнишся, що твоє терпіння задля Мене буде приносити тобі радість, а не смуток. Це не буде легко, але Праця задля Мене, твого улюбленого Спасителя, не може бути легкою.

Заохочення до повної посвяти Мені походить з натхнення Бога, Мого Отця Предвічного. Це особлива Благодать, Моя дочко, проте, якщо подивитися на це з людської точки зору, вона не виглядає такою привабливою, бо Мої Благодаті не завжди приносять радість і щастя в земному житті. Вона може принести і страждання, але водночас запевняє вам правдиве уявлення про Моє Славне Царство.

Багато, дуже багато людей у світі формують Мою найдорожчу Армію. Вони рятуватимуть душі через молитву, особисті страждання і поширення Мого Слова. Чим сильнішою буде Моя Армія для порятунку душ, тим слабшим буде Покарання.

Прошу усіх Моїх дітей в місяці серпні щоденно молитися Вервицю до Божого Милосердя за загублені душі, які не переживуть Попередження. Вимагаю також одного дня посту в тижні, щоденну участь в Месі [Службі Божій] та прийняття Моєї Пресвятої Євхаристії.

Якщо достатня кількість з вас зробить так у цей місяць, який Я називаю «місяцем порятунку душ», то мільйони душ у світі будуть врятовані. Зробіть це задля Мене, діти, і ви станете частиною Мого Славного Царства. Ваші душі в момент смерті долучаться до Мене в Раю. Це Моя особлива урочиста обіцянка.

Я вас люблю, діти. Тепер ідіть і формуйте найпотужнішу Армію в світі – Армію Любові, Армію Спасіння.

Ваш люблячий Спаситель

Відкупитель людства

Ісус Христос

 

 

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.