141. Кожна людина, яка стверджує що є Мною, є брехуном, бо Я ніколи не об’явлюся в людині

Неділя, 17 липня 2011 р. Божого, 15:40

Моя ніжно улюблена дочко, найближчим часом настане один з найбільш заплутаних періодів, коли не тільки ті, хто буде стверджувати, що приходить в Моє Ім’я, виявляться брехунами, але й буде багато таких, які стверджуватимуть, що є Мною. Мої діти повинні зрозуміти це. Перший раз Я прийшов як людина, щоб відкупити людство від гріха. А цього разу Я прийду, щоб судити. Хоч під час Попередження багато постане переді Мною віч-на-віч, але Я не прийду вдруге аж до Судного Дня.

Кожна людина, яка стверджує, що є Мною, є брехуном. Такі душі, Моя дочко, а їх є чимало, не бажають нікому завдавати шкоди. Однак так багато з них є введені в оману шахраєм, який переконав їх, що вони не тільки посідають божественну силу, але також є синами Воплоченого Бога. Та це не так, тому що Я ніколи не об’явлю Себе на цій землі в людському тілі. Цього не може статися. Жодна людина не заслуговує на таке вирізнення і цього не було передбачено.

Багато тепер будуть з’являтися і стверджувати, що вони є Мною, Ісусом Христом, Сином Божим. Я хочу сказати цим бідним душам: впадіть на коліна і просіть у Бога Отця, щоб застеріг вас від шахрая. Він прагне заплутати вас, щоб ви не тільки ввели в оману Моїх дітей, які очікують Мого повернення на землю, але й підсилили глузування, що пропагується атеїстами. Ви не тільки соромите Моє Ім’я, але й не хотячи відтягуєте людей від їхньої віри у Бога, Отця Всемогутнього.

Прагну також перестерегти тих, які стверджують, що можуть чинити чуда. Кожен, хто стверджує, що має таку силу, не є від Бога, оскільки є тільки один Бог і тільки Він або Його улюблений Син, Ісус Христос, може це чинити. Сатана, однак, також володіє силою. Він може створювати ілюзію. У випадку «чудесних оздоровлень» сатана може довершувати це через так званих «цілителів», сила яких походить з окультизму, а тимчасове завершення хвороби після настання «чуда» може здатися досягненням. Але воно не є довготривалим. Сатана також буде творити так звані чуда, в тому числі візії, які багато хто помітить у небі. Це також ілюзії і вони не походять від Бога.

Діти, в той час, коли ви намагаєтесь виявляти Мені свою вірність, ви щодня спокушаєтесь злими силами. Ви повинні зосередитися лише на Мені і Моєму Предвічному Отцю. І запам’ятайте, що Я не ходитиму по цій землі як людська істота. Можу бути присутнім на землі в дусі, але ніколи не об’явлюся в жодній іншій людині.

Щодня моліться за провід і розпізнання, щоб бути в стані відрізнити Правду від брехні.

Ваш люблячий Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.