• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

139. Страта, евтаназія, аборти і самогубство

Пятниця, 15 липня 2011 р. Божого, 17:30

Моя дочко, саме тоді, коли Мої діти відчувають любов у своїх серцях, вони можуть бути впевнені, що Я присутній в їхніх душах. Моя Любов зберігатиме Моїх дітей сильними, коли вони найменше цього очікують. Це також відноситься і до запеклих грішників, чия зовнішня оболонка дуже часто приховує ніжне серце.

Кожна людина на землі – дитина створена Богом Отцем.

Через це, Світло існує всередині кожної людини, хоча Воно може бути дуже слабким, коли душа тягнеться до темряви. Проте Моє Світло, як і раніше – присутнє, бо без Нього, були б повна темрява, де вони не могли б діяти. Саме тоді, коли душі досягають жахливого стану темряви, – вони дуже часто вдаються до самогубства. Саме тоді, через слабкість душі та духу, сатана викрадає їх душі, переконуючи їх закінчити своє життя. Багато хто з Моїх послідовників не розуміють стану, в якому ця темрява тримає душу, тому вони повинні молитися старанно за цих дітей, які знаходяться в цьому стані відчаю.

Бог, Мій Вічний Отець завжди Милостивий і завжди буде допомагати цим душам, багато з яких страждають до такої міри, що їх розум не може вповні функціонувати. Смертний гріх може бути здійснено тільки якщо людина в її повній розумовій працездатності має чіткі наміри, і коли він або вона знає, що те, що вони роблять – неправильно. Тому, будь ласка, не думайте, що такі душі повністю втрачені, бо багато не знають, що вони роблять.

Пам’ятайте, що евтаназія засуджується Моїм Отцем, і не припустима, бо жодна людина не може свідомо позбавити життя іншого. Немає жодної причини що може виправдати це в Ім’я Мого Отця. Толерантність може бути представлена разом з аргументом на користь гуманної поведінки, щоб виправдати цей вчинок, але жодна людина, окрім Отця Вседержителя не може прийняти рішення про дату смерті – бо це не є право людини. Людині ніколи не буде надано право здійснити цей смертний гріх.

Кожне виправдання пропонується людиною коли вона відбирає життя іншої людини, проте жодне з них не буде прийматися як правильне за будь-яких обставин. Це відноситься до страти, гріху аборту та евтаназії. Пильнуйте тепер всі ви і пам’ятайте, що ви будете засуджені різко, якщо ви порушите найбільш священну з усіх Заповідей Мого Отця – Не вбий.

Пам’ятайте, що існує тільки Один Бог і тільки Він може вирішити, коли життя повинне бути закінчене. Поруште цю Заповідь, повністю усвідомлюючи те, що ви робите і ви будете страждати муками пекла у вічності.

Будь ласка, Я благаю вас, не піддавайтеся тиску сатани, який постійно закликає до позбавлення життя, щоб він міг вкрасти душі, які інакше були б призначені для Славного Царства Отця Мого.

Ваш Божественний Спаситель

Вчитель та Відкупитель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.