• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

137. Заклик відомих людей поширювати Моє Слово

Середа, 13 липня 2011 р. Божого, 16:15

Моя ніжно люблена дочко, коли ти повертаєшся спиною до Мене, потім тобі важко знайти Мене знову. Я розумію, що ти віриш, що Я висуваю важкі вимоги до тебе, але Моє Слово, яке має бути передане світу, настільки термінове, що ти повинна слухатися Мене, коли Я прошу тебе. Пам’ятайте, що ти віддала свою вільну волю Мені, Моя дочка, що було прекрасним подарунком. Через цей подарунок тобі не є легко, тому що ти, зрештою, всього лише людина. Зараз Я кличу тебе ще раз, щоб ти почула Мій заклик і проводила більше часу в Моїй Компанії.

Мені потрібно щоб ти відчула Мою Любов, не тільки ту Любов, яку Я маю до тебе, але яку Я маю до кожного з Моїх дітей на цій землі.

Я хочу, щоби Мої послідовники поширювали Моє Слово миру і гармонії в усьому світі. Вони мають добровільно всюди нагадати кожному необхідність поширювати Мої Послання Любові. Прошу, попросіть співаків, засоби масової інформації, видатних осіб або будь-кого, чий голос слухають і поважають, почути Мої благання. Візьміть Мою Чашу Любові. Пийте з неї, бо вона принесе вам порятунок, який ви палко бажаєте, не тільки в цьому світі, але і в наступному житті. Поділіться цим зі своїми власними послідовниками.

Як це зробити – залежить від вас, тим, хто відгукується на Мій заклик буде дано Дар благодатей, необхідних, щоб виконати цю найбільш Священу Роботу. Діти, пам’ятайте про це. Чим більше вас буде, хто підніметься тепер, щоб поширювати Моє Найсвятіше Слово і розповісти всім Правду, тим легше буде для Моїх дітей пройти через Велике Покарання, а також переслідування, заплановане Новим Світовим Порядком.

Мої Послання людству потрібно слухати, оцінити і розпочати діяти, щоб нагадати всім про необхідність відкрити свій розум для прийняти Існування Бога Всемогутнього Отця, Святого, Всевишнього, бо коли вони зроблять це – мир запанує знову.

Заради Жертви, яку Я зробив для всіх вас через Мою Смерть на Хресті, почуйте Мій Заклик і зробіть все можливе, щоби всі зрозуміли, що це Я спілкуюся зі світом так само, як це було зроблено Моїм Отцем через пророків до Мого часу на землі.

Будьте сильними. Будьте сміливими. Моліться до Мене за керівництво під час вашого хрестового походу в Ім’я Моє і Мого Вічного Отця.

Ісус Христос
Король Людства

Спаситель і Відкупитель

Bookmark the permalink.