• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1330. Я можу розкрити вам саме стільки, перш ніж Я відокремлю овець від козлів

Середа, 11 лютого 2015 року, 15:16


Моя дорога, улюблена дочко, так багато людей плювали Мені в обличчя, проклинали Мене і відреклися від Мене під час Мого Перебування на землі, і це продовжується донині.

Кожен Дар, який був даний людству через провидців, візіонерів та пророків від Бога, був відкинутий більшістю. Незабаром людині буде важко знайти Полум’я Істини, хоча би вона його і шукала. Мої вороги будуть радіти і святкувати, тоді як Мої Свідки на землі будуть повалені на землю і розтоптані. О, якими невдячними є холодні серця людей і як мало у них любові до Мене.

Моя кара – неминуча, і Я відділю тих, чия любов до Мене залишається живою, від душ, які відкидають Мене. Моє Втручання буде швидким і горе тій людині, яка проклинає Мене, тому що Я вирву її з Лона Мого Святого Серця, і вона залишиться блукати посеред звірів, що будуть бродити по землі, вишукуючи душі, які вони жадають знищити.

Сьогодні ваш Господь сказав і сьогодні є день, коли зміни, які передбачено, почнуться. Моє Милосердя виллється на вас великими потоками, але після цього ви самі будете вибирати свою долю. Ті, хто дозволить ненависті тліти в їхніх душах, відкинуть Мене відразу. Ті, що з літеплими душами, не матимуть Благодаті, щоб залишитися вірними Мені, і вони також відкинуть Мене.

Я дав вам Слово, Правду, і багато прокляло Мене через це. Це все, що Я можу дати вам до Великого Дня. Тепер, візьміть те, що Я дав вам, і пам’ятайте кожне Слово, тому що Мій Час близько, і Я можу розкрити вам саме стільки, перш ніж Я відокремлю овець від козлів.

Ті з вас, хто проклинає Мене, буде проклятий. Ті, хто вірить в Мене, матимуть Життя Вічне. Страждайте в Моє Ім’я і Я піднесу вас в Моє Царство, що прийде.

День Першого Воскресіння надходить, і ті, хто не прийме Мене, будуть викинуть геть на віки вічні. Мій гнів великий в цей час і якщо б ви могли побачити похмурі, сірі та почорнілі душі тих, з літеплими серцями, ви б заплакали. На жаль, більшість душ знаходиться в темряві і якщо б ви могли побачити стан душ людства, ви б померли від шоку.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.