• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1325. Енох та Ілля не будуть присутні в людській подобі

Четвер, 29 січня 2015 р. Божого, 21:30

Моя дорога, улюблена дочко, саме римо-католики та євреї зіткнуться з найбільшою протидією в майбутньому. Вони будуть страждати від дискримінації, протистояння та ненависті, в той час як відступництво буде душити людство. Їхні голоси змусять замовкнути, оскільки брехня пожиратиме уми Божих дітей тоді, коли лукавий обманним шляхом змусить світ відкинути Слово Боже.

Ці два свідки будуть продовжувати проповідувати Істину через тих, серед них, хто буде достатньо сильним, щоб поширювати Вогонь Святого Духа, допоки Великий День Господній не зійде на людство. Духи Еноха та Іллі заповнять їхні душі, і вони будуть викликати обурення, коли свідчитимуть про Бога, Істину і Життя, від яких відмовляться мільярди людей. Як було передбачено, цим двом свідкам будуть протистояти і боротися проти них, але горе тій людині, яка намагатиметься знищити їх, тому що Бог покарає Своїх ворогів, щоб дозволити цим двом свідкам підтримувати живим полум’я Його Любові у світі, який буде покритий темрявою відступництва.

Енох та Ілля не будуть присутні в людській подобі, але знайте наступне. Вони будуть присутні в дусі цих двох свідків, і саме завдяки їхньому стражданню Бог відкупить тих, хто сліпий до Істини.

Ніколи не бійтеся Правди, бійтеся лише тих, хто сповнений такою ненавистю до Мене, Ісуса Христа, що буде опускатися до кожного нечестивого діяння для того, щоб ці два свідки зберігали мовчання. Але вони ніяк не вплинуть на них, бо Вогонь Святого Духа буде литися з вуст цих свідків, наче меч, і розріжуть серця тих, хто найбільше потребує Божого Милосердя. Потім, коли прийде час, ці дві релігії будуть заборонені і ті, хто насмілиться практикувати їх відкрито, будуть звинувачені у скоєнні злочину. Спалені дотла Храми стануть горами попелу і світ буде радіти знищенню Божих Вірних та святкувати їхню загибель.

Після цього звук Божого Голосу почують в кожному куточку світу, і з попелу виникне Новий Початок, Новий Єрусалим, новий чистий світ без гріха.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.