• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1322. Бог Отець: Я охоплю кожну людину всіх рас, віросповідань та релігій

Неділя, 25 січня 2015 р. Божого, 15:45

Моя найдорожча дочко, Моє Втручання, щоб відкрити очі Моїх дітей на Любов Мого улюбленого Сина, Ісуса Христа, наближається.

Я люблю всіх Моїх дітей і Я покличу кожного чоловіка, жінку та дитину віком старше семи років у Світло Милосердя Мого Сина. Підготуйтеся до Мого Втручання, бо воно станеться раніше, ніж ви думаєте, і будьте вдячними за цей Великий Подарунок. Духовна війна, яку ви бачите у світі, проявляється на землі і виникне битва між Моїми ворогами, які намагаються змусити замовкнути всіх тих, хто відмовляється бути втягнутим в брехню, і тими, хто не зрадить Мого Сина.

Коли Рука Мого Правосуддя впаде, вона випробує віру всіх тих, хто каже, що вони з Моїм Сином, і тільки ті, хто готовий дотримуватись Хреста, залишаться досить сильними, щоб проголошувати Істину. Незабаром павутина буде стягнута і ваша спадщина буде вам відома в повній мірі. Мої вороги, здебільшого, відкинуть це Втручання і будуть боротися до самого кінця, щоб заперечувати Ісуса Христа.

Я охоплю кожну людину всіх рас, віросповідань та релігій Світлом Мого Сина, і багато людей побачать Його. В результаті, це призведе до того, що багато навернуться і попросять права жити вічним життям у Славі Царства Мого Сина на землі.

Я пообіцяв, що Мій Син займе Своє Місце на Його Троні, і це станеться. Ті, хто не хочуть стати частиною Його Царства, зроблять свій вибір на основі свободи волі, яку Я дав кожному з вас.

Я, ваш улюблений Отець, Творець всього, що є і що буде, благаю вас не змарнувати вашого права від народження. Якщо ви це зробите, то вас пожере сатана, який є безжалісним, настільки ж, наскільки він є брехуном, обманщиком і обвинувачем. Вам дається Дар, який не отримувало жодне покоління перед вами, і ви повинні молитися, щоб вам була дана Благодать прийняти Мою Милість.

Прийдіть до Світла, бо інакше ви будете засліплені темрявою навічно. Це б розірвало Моє Серце надвоє і Я не хочу втратити жодного з вас.

Я Благословляю вас. Я веду вас через цю Святу Місію, яка дається вам Пресвятою Трійцею, як було передбачено.

Ваш улюблений Отець

Бог Всевишній

Bookmark the permalink.