• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1318. Попередження допоможе світу боротися з найбільшим відступництвом усіх часів

Вівторок, 20 січня 2015 р. Божого, 20:40

Моя дорога, улюблена дочко, коли відбудеться Попередження, то це буде першим етапом підготовки до Мого Другого Пришестя. Ті, хто не прийме Мене, отримають надзвичайний шанс присвятити час на те, щоб замислитися над Істиною, такий розмір Мого Великого Милосердя.

Будь ласка, чекайте цього Дня з великою радістю, бо саме тоді невіруючі, нарешті, усвідомлять, Хто Я Такий. Вони будуть звільнені зі своєї апатії і наповняться здивуванням.

Попередження допоможе світу боротися з найбільшим відступництвом усіх часів. Звернувшись до Мене під час цих 15 хвилин повної самотності і попросивши Мене пробачити вас, ви будете наповнені Даром Святого Духа. Далі ви мусите підготуватися до боротьби, щоб допомогти іншим втілити їхнє славне майбутнє.

Хоча Попередження розпалить віру віруючих людей і наверне багатьох, буде велика кількість людей, в тому числі священиків і старших чинів духовенства, які заперечуватимуть, що воно сталося. Вони відведуть багатьох від Мене і за це будуть суворо суджені. Освітлення Совісті принесе з собою великий вилив любові тим, чиї імена записані в Книзі Життя. Це ті люди – і серед них багато невіруючих — які навернуться і які будуть боротися, щоб врятувати своїх братів і сестер.

Мій Час буде використаний для того, щоб привернути до Мене тих, хто не знає Мене взагалі, але хто все-таки прийде до Мене, коли вони стануть свідками цієї Великої Події. Вони миттєво впізнають Мене і відізвуться у такий спосіб, який вони знають найкраще.

Всі ці події скоро настануть, і коли пророцтва, дані людині від початку, збудуться, вони стануть абсолютно зрозумілими.

Багато пророцтв, наведених в книзі Одкровення, були написані таким чином, щоб люди зрозуміли їх за допомогою використання символів. Реальність інша, але знайте наступне.


Моє Втручання змінить світ назавжди. Після цього ті, хто за Мене і хто любить Мене, допоможуть Мені принести Вічне Життя мільярдам людей.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.