• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1305. Єдиною небезпекою для людства є сама людина

Четвер, 1 січня 2015 р. Божого, 23:50

Моя дорога, улюблена дочка, людина, наполеглива в молитві, стане ближче до Мене.

З такою великою кількістю плутанини в світі та серед Моєї Церкви на землі, завданням людства полягає в тому, щоб бути здатними розрізняти правильне і неправильне в Очах Бога. Але багато християн будуть відтягнуті від Мене через нову глобальну форму євангелізації, яка буде зосереджена виключно на політиці.

Замість того, щоб заохочувати вас залишатися вірними Мені і вірити у все, чим Я є, вас відриватимуть від Мене. Ви ніколи не повинні плутати Моє Слово з прагненнями світського світу. Я завжди ясно давав зрозуміти людству, через Книгу Мого Отця, небезпеку цього. Світський світ служить тільки своїм власним потребам, і люди, повні бажання влади, амбіцій та егоїстичних прагнень, створюють правила, які регулюють його.

Так багато було поширено дезінформації про довкілля, коли тільки Бог може продиктувати, як поводитись землі. Людина може шкодити землі і псувати її, але ніколи не зможе знищити її, тому що все це знаходиться в Руках Бога. Відстуність довіри до Бога призвела до того, що людина вважає, що вона контролює всесвіт. Нерозумна людина думає, що її дії можуть змінити Божі Закони. Мудра людина знає, що Бог Всемогутній, і доки йому віддається пошана і дотримуються Його Законів, виживання людини буде забезпечено. Виживання землі не має ніякого відношення до смертної людини. Тільки Бог має владу контролювати повітря, яким ви дихаєте; воду, яку ви п’єте, і здатність підтримувати життя. Єдиною небезпекою для людства є сама людина.

Людина обманюватиме інших заради особистої вигоди. Вона брехатиме, якщо це в її  інтересах, або коли їй це вигідно. Довіру легко втратити, і тепер ви живете в епоху, коли ви повинні знати, що земля залишиться такою, якою вона була колись, і що будь-які кліматичні порушення здійснюються Рукою Божою. Втручання людини в це Божественне творення буде дозволено лише тоді, коли воно відповідає волі Божої.

Моя Церква є Моїм Тілом. Все ті, хто вірять в Мене, є частиною Мого Тіла. Ті, хто є частиною Мене будуть дотримуватись Мого Вчення. Ті, хто говорить, що вони ведуть Моїх учнів, повинні дотримуватися Слова Божого. Їхня роль – захищати Істину, а не відхилятися від неї.

Якщо вас відтягують від Мене і якщо Моє Слово відкидається світом, то обов’язком Моїх священнослужителів є нагадати світу про те, що є правильним, а що неправильним. Якщо вони стороняться питань, пов’язаних з душею, в замін на питання, які зводяться до соціалізму, то знайте, що це тонкий і хитрий обман. Це також зраджує всю віру в Мене.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.