• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1304. Моє Друге Пришестя принесе велике щастя

Вівторок, 30 грудня 2014 р. Божого, 19:45

Моя дорога улюблена дочка, світ належить Моєму Отцю і Моє Царство повстане незважаючи ні на що .

Світ, оскільки це Воля Мого Отця, відродиться і в Моїй Славі, Я принесу мир, любов і радість для всіх. Більше не буде хвороби гріха і всі Божі діти, які приймуть Мене, Його улюбленого Сина, матимуть Вічне Життя.

Моє Друге Пришестя принесе велике щастя і того дня буде стерта кожна сльоза. Моя Рука Милосердя досягне кожного з вас, і дуже мало з вас відмовиться від Мого Царства. Ті, хто відмовиться, не увійдуть до нього, але вони, проте, дуже шкодуватимуть про своє рішення цілу вічність.

Не бійтеся великих потрясінь, бо час, щоб очистити гниль, почався і коли нове життя народжується з грунту, новий світ, що не матиме кінця, втішить кожну душу, яка буде ттриматися Мене. Я Є Любов і Любов супроводжуватиме Мене і кожну душу, що просякнута Святим Духом. Будьте сильними, Мої улюблені учні, Моє Втручання потрібне в цей час, і скоро Новий Єрусалим зійде з Небес, і cвіт, такий, як він і мав бути, підніметься з попелу.

Ви не повинні дозволяти страху захопити ваші серця, оскільки нічого боятися, тому що Я йду, і Я люблю вас всіх.

Дозвольте Мені дотягнутись до кожного з вас в цей час і втішити ваші бідні серця. Моя Присутність є посеред вас і Мої Обітниці людству будуть виконані в Мій призначений час. Будьте терплячими, повними надії і впевненими в Моїй Любові. Але, передусім, довіряйте Мені, бо Я віддав Своє життя за вас, і тому немає нічого, чого Я не можу зробити, щоб привести вас в Моє Славне Царство.

Залиште все в Моїх Святих Руках. Йдіть з миром. Ніколи не сумнівайтеся в Моєму Великому Співчутті.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.