• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1303. Мати Спасіння: Воля Божа нездоланна

Понеділок, 29 грудня 2014 р. Божого, 17:30

Мої дорогі діти, не бійтеся Обітниць Христа, бо вони будуть обставиною вашого відкуплення. Мій Син, Ісус Христос, є присутнім серед вас, і Він ніколи не покине вас і не залишить вас самих. Його Обітниця врятувати світ буде виконана, тому що така Воля Мого Вічного Батька.

Ви повинні знати, що Воля Божа нездоланна, і незалежно від того, наскільки великими є перешкоди, які ставляться перед вами, Бог, через Свою Божественність, знищить всіх Його ворогів. Ви ніколи не повинні думати, що зло переможе, тому що це неможливо. Завдяки великій Любові Бога, вас вестимуть до Вічного Спасіння, і ніщо не зможе зупинити вас на цьому шляху.

Коли вороги Мого Сина намагаються змусити вас прийняти закони, які не від Бога, ви повинні протистояти цьому. Вам може бути важко, але ви отримаєте сили продовжувати ваш шлях, а також всяку допомогу з Небес.

Навчіться розпізнавати роботу лукавого шляхом війн, які, як ви бачите, розгораються всюди; у нечестивих законах, що введені майже в кожній країні, які заперечують Слово Боже; і в зраді Ісуса Христа тими, хто говорить, що представляє Його, і хто сидить склавши руки і нічого не робить, щоб проголошувати Його Святе Слово. Навчіться також розпізнавати ненависть, яка проявляється до обраних Божих душ, тому що тоді ви будете знати про тяжку місію, яка була їм дана, щоб вони могли нагадати світу, що Божа Любов все ще жива.

Ви також повинні дякувати Богові Всевишньому за Життя, яке він дав людству через Свого Єдиного Сина, Ісуса Христа. Якби не було Народження Мого Сина і Його Розп’яття, то не було б і Нового Заповіту принести вам славне життя, яке чекає вас, якщо ви вирішите прийняти його.

Цей час для того, щоб підготуватися до нового світу, нового Неба і нової землі. Не витрачайте час, сперечаючись про те, що Мій Син говорить вам зараз. Замість цього, навчіться приймати Істину з вдячністю. Я, ваша улюблена Мама, вестиму вас до Мого Сина, і ваші молитви зміцнюватимуть вас у всьому, так щоб ви могли бути гідними Обітниць Христових.

Ваша улюблена Мама

Мати Спасіння

Bookmark the permalink.