• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1301. Мати Спасіння: Божа Воля є таємницею для більшості з вас

Субота, 27 грудня 2014 р. Божого, 12:55

Мої дорогі діти, ви повинні завжди довіряти Святій Волі Мого Сина, бо Він допустить, щоб не так багато зла поглинуло світ, тому що Його Милосердя настільки велике.

Коли Мій Син втручається в будь-яку дію, яка викликає осквернення будь-якого роду, то Він робить це для збереження віри. Слово Мого Сина священне і Його Воля – це Його Власна Воля робити те, що Він бажає. Ваша воля є вашою власною волею, але якщо вона добровільно віддана Богові, тоді тільки Його Воля може бути здійснена.

Довіряйте, довіряйте, довіряйте Моєму Синові, тому що все є згідним з Його Волею. Якщо Він дозволяє злу процвітати, а Його учням бути обманеними Його ворогами, то на це є Його Воля, і це робиться для того, щоб випробувати віру віруючих. Божа Воля є таємницею для більшості з вас, і Він може вирішити, що саме необхідно для блага людства, в будь-який час.

Ви повинні дозволити вашим серцям залишатися в мирі і любові та довіряти Моєму Синові, Ісусe Христу. Його присутність між вами дуже сильна, і ви маєте бути вдячні за це, тому що без Його Святої Присутності темрява покрила б землю.

Ваша улюблена Мама

Мати Спасіння

Bookmark the permalink.