• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1300. Ті, хто отримає Язики Вогню, не миритимуться з гріхом

П’ятниця, 26 грудня 2014 р. Божого, 14:00

Моя дорога, улюблена донечка, Мій Час наближається, і незабаром страждання, нещастя і біль, спричинені гріхом, зникнуть.

В той же час Моя Любов підтримуватиме світ і за кожну недобру справу  і злочини, здійснені Моїми ворогами, Я покладу край їхньому джерелу. Битва проти зла буде виграна Любов’ю, яку Я вселю в серця добрих душ.

Ця Любов приведе в захват всіх, хто зіткнеться з нею, і Вогонь Святого Духу наповнить душі всіх тих, хто благословенний Любов’ю Бога.

Цей вилив Святого Духа, подібного до якого не відбувалося з часів, коли Мої Апостоли були благословлені в день П’ятидесятниці, пробудить людство. Дуже мало людей не зачепить Сила Святого Духа, і вони будуть безсилі проти неї.

Саме тому, що Бог любить Своїх дітей, Він посилає людству цей чудовий Дар. Душі стануть чистішими і ті, хто отримає Язики Вогню, не миритимуться з гріхом.

Любов, якою ділитимуться благословенні Силою Утішителя, неможливо буде ігнорувати, і через це сила сатани стане ослабленою, і його влада над світом буде ослаблена, поки він не впаде назад у безодню.

Радійте, Мої улюблені учні, тому що саме завдяки Силі Моєї Любові Я врятую світ і всіх  тих, хто приймає Моє Милосердя.

Йдіть в Моїй Любові. Любіть один одного, як Бог любить вас.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.