• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1298. День, коли Я прийду в Моєму Божественному Милосерді, буде днем просвітлення

Вівторок, 23 грудня 2014 р. Божого, 16:55

Моя дорога, улюблена дочко, Я закликаю Моїх улюблених учнів, в цей особливий час, прийти до Мене і дозволити Мені покрити їх Моєю Дорогоцінною Кров’ю. Я віддав Своє Життя на землі, як знак Мого Великого Милосердя, і Я зрушу гори, океани та стрясу землю, коли Я прийду знову, щоб привести всіх вас до Мене.

Я люблю вас і приношу вам великі Благословення та втіху, готуючи вас до Мого Часу. Дозвольте вашим серцям привітати Мене. Дозвольте Моїй Любові до вас проникнути в серця всіх Божих дітей, включаючи тих, хто переслідує вас в Моє Святе Ім’я.

Я приношу вам мир в це Різдво і запевняю вас, що Мій Час є дуже близьким. Я скоро прийду, щоб показати вам Своє Милосердя.

Ті з вас, хто зневажає Мене через цю Місію, Я пройму ваші затверділі серця Даром Святого Духа. Незабаром всі сумніви, які ви можете мати, пропадуть і ваш тягар буде знято. До тих пір ви будете терпіти біль розлуки зі Мною, який був накладений на вас князем брехні, який радіє тому, що ви відкидаєте Мене. Не чиніть Мені опір, Мої улюблені, бо Я люблю вас з неослабною тугою.

З гіркою ніжністю Я приходжу до вас, благаючи тих з вас, хто каже, що любить Мене, звернутися до Мене. Я плачу сльозами печалі, тому що ви не можете прийняти Мене через це божественне втручання, коли воно дається вам вільно. Ви повинні намагатися проголошувати Істину, але, замість цього, ви жорстоко відкинули Мене і в спосіб, що не личить Моїй Божественності.

День, коли Я прийду в Моєму Божественному Милосерді, буде днем просвітлення. Ви миттєво зрозумієте, що Я забрав вас у час повної самотності, коли нічого з того, що ви зробили, не зможе бути прихованим від вас. За кожен вчинок слабкості з вашого боку, ви відчуєте біль Мого Страждання, яке стане вашим власним. Розкаяння, яке ви будете відчувати, буде настільки сильним, як і ваша віра в Мене. Так багато з вас зрозуміють, що вам потрібно зробити, щоб отримати Моє Прийняття. Однак деякі з вас відкинуть Просвітлення Совісті через відстань, яку ви встановили Між нами.

Гордим і зарозумілим серед вас, які будуть ховати свої обличчя від Мене під час Попередження, Я повинен сказати наступне. Не бійтеся, бо ви Мої. Через те, що ви діти Божі, створені за Його Образом, Я виявлю вам велике Милосердя. Бійтеся не того, хто любить вас — бійтеся тільки того, хто зневажає вас, бо він, лукавий, ваш найбільший ворог. Якщо ви відкинете Мене, вас поневолить Мій найбільший супротивник, але якщо ви відкинете його, то Моя Сила охопить вас, захистить вас і безпечно приведе вас в Моє Царство.

Я даю вам цю інформацію, щоб ви знали, що, коли Я кажу, що це станеться, то це станеться. І коли цей День прийде, ви повинні згадати Мої Слова. Не бійтеся Мене, бо чого боятися? Якщо Я віддав Своє Життя за вас, то чому ви хочете віддати своє життя дияволу, який прагне тільки зруйнувати вашу безсмертну душу?

Є тільки одна дорога, на яку ви можете повернути, і це дорога до Мене, вашого Люблячого Спасителя і Відкупителя.

Я ваша страхувальна сітка. Не тікайте від вашого спасіння.

Пам’ятайте завжди про Моє Співчуття, Мою Любов і Моє Велике Милосердя.

Моє Божественне Милосердя готове для того, щоб ви прийняли його.

Ваш Улюблений Ісус

Bookmark the permalink.