• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1297. О, яку радість це принесло б Мені, якби вони звернулися до Мене у Різдво

Понеділок, 22 грудня 2014 р. Божого, 20:45

Моя дорога, улюблена дочко, це послання для світу на День Різдва. Оскільки всі ви святкуєте День Мого Народження, дозвольте Мені увійти у ваші серця в цей особливий день — бо цей день Мій.

Запросіть Мене до свого дому як бажаного гостя і познайомте Мене з членами вашої родини, з друзями і сусідами, які, можливо, забули про Мене.

Різдво може бути святом, яке присвячене Мені, але Мною часто нехтують серед тих великих святкових подій, які відбуваються. Дозвольте згадці про Мене звеселити ваші серця, принести вам радість і надію на майбутнє – майбутнє, яке Я забезпечив вам з того дня, коли Я народився.

Нагадайте тим, хто більше не шанує Мене, про Любов, яку Я маю до них, і про те, як Я прагну знову стати частиною їхнього життя. О яку радість це принесло б Мені, якби вони звернулися до Мене у Різдво і попросили Мене принести їм Мій Мир і Мою Любов. Якби вони прийшли до Мене у Різдво, Я б загорнув їх в безпеку Мого Божественного Притулку і ніколи б не дозволив їм знову відділитися від Мене.

Мої улюблені учні, ви – Моя Сім’я, і Я – ваша сім’я. Завдяки Моєму Милосердю Я беру вас в Лоно Мого Улюбленого Отця, Який любить вас з пристрастю добросердечного батька. О, як Він любить вас і скільки задоволення Він відчуває, коли ви визнаєте Мене і просите в Мене Моєї Допомоги.

Ви значите все для Мене і Моя Любов до вас всеохопна, за межами вашого розуміння. Саме тому Я буду з палким співчуттям і твердою рішучістю боротися за кожного з вас, щоб спасти вас від зла Моїх ворогів. Я оберігаю ваші душі з великою ревністю і буду боротися за справедливу справу, щоб привести вас цілими та неушкодженими в Моє Царство. Не має значення, який Мені чинять опір; як багато Християни змушені виносити приниження в Моє Ім’я; як багато спокус розміщено перед вами Моїм супротивником – Я виграю цю битву за душі. Це факт, бо ніщо не може стати між Богом і Його дітьми, оскільки Він не дозволить цього. Людина, яка це робить, буде повалена. Ненависть буде знищена, а брехня буде розкрита до мілкостей, на основі яких вона була створена. Правда витримає випробування часом.

Я прийду скоро, щоб об’єднати Божих дітей – Його дорогоцінну родину. Піднесіть ваші серця, не дозволяйте Моїм ворогам пригнічувати ваш дух, і хай надія буде вашою єдиною думкою. Майте повну впевненість в Моєму Великому Милосерді та будьте готовими прийняти Мене, вашого Спасителя та Відкупителя, назад у ваше життя. Радійте, бо Мої Обітниці принесуть з собою причину для найбільшої радості. Це Різдво буде радісним, бо Мій Час близький.

Ваш улюблений Ісус

Bookmark the permalink.