• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1296. Мати Спасіння: Дар Любові посилюється в час Різдва

Субота, 20 грудня 2014 р. Божого, 16:25

Мої дорогі діти, Любов мого Сина ніколи так не поширюється, як в час Різдва.

В цей час, час святкування Його Народження, він наповнює душі Своєю Любов’ю. Саме в цей час ви повинні жити Любов’ю, яка була дана вам, природно, як дітям Божим. Ви повинні плекати Дар Любові, який походить від Бога, і ділитися цим Даром з усіма, кого ви знаєте.

Дар Любові посилюється в час Різдва в душах всіх дітей Божих, і саме в цей час ви повинні усвідомити, що любов починається в родині. Мій Син народився в сім’ї і це було не без причини. Бог проявив Себе – не як окрему особистість, відправлену на Місію і не маючи нікого з близьких, але у Святій Родині.

Любіть своїх рідних та пробачайте їм минулі провини. Любіть всіх , включаючи тих, хто ненавидить вас. Ви можете перемогти ненависть, ділячись любов’ю, і хоча це часом може бути важко, ви будете сильнішими від цього і перебуватимете в мирі. Ненависть — це негативна емоція, яка виснажує душу глибоким відчуттям нещастя. Вона виїдає серцевину душі, поки та не помре. Не дозволяйте ненависті відділяти вас від Дару Любові, який є найпотужнішою Благодаттю, бо він походить від Бога.

Любіть один одного, як Бог любить кожного з вас, в це Різдво. Моліться за тих, хто вчинив будь – яке злодіяння проти вас, і просіть мого Сина звільнити вас від тягаря ненависті.

Божу Любов у всій її славі можна побачити в сім’ї, яка процвітає на Любові. Такі сім’ї, яким пощастило відчувати любов один до одного, повинні поширювати цю любов іншим людям, які не мають любові у своєму власному житті. Людина, яка вирощується в люблячій сім’ї, і яка любить ніжним серцем, торкається душ інших людей. Ось як поширюється Божа любов – з лона сім’ї.

Із серця люблячої сім’ї мій Син, Ісус Христос, приступив до Своєї Місії на землі, щоб відкупити людину від гріха. І тому, цього Різдва, я прошу, щоб ви любили один одного і просили мого Сина благословити всі родини благодаттю любити один одного більше.

Любов, яка присутня в родині, здатна подолати всі перешкоди, поставлені перед нею сатаною. Саме сім’ю – основу Божої Любові — зневажає сатана. Саме сім’я є мішенню лукавого, і він буде робити все, щоб зруйнувати сім’ю.

Любов і єдність в сім’ї є великим Даром з Небес, і ви повинні завжди прагнути залишатись об’єднаними у всі часи.

Ваша Улюблена Мама

Мати Спасіння

Bookmark the permalink.