• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1295. Про будь-яку добру справу, зроблену вами, не кажіть нічого

Вівторок, 16 грудня 2014 р. Божого, 23:00

Моя дорога, улюблена дочко, тих, хто каже, що приходить від Мене і хто благословенний Святим Духом, легко виявити тим, хто володіє справжнім розпізнаванням. Вони ніколи не будуть шукати особистої уваги або лестощів. Вони ніколи не будуть шукати популярності, та і не будуть користуватися популярністю, тому що, коли ви говорите Голосом Бога, це приносить вам багато критики, бо Істину зневажають у мирському світі.

Слово Боже завжди буде мати своїх недоброзичливців і воно ніколи не приймається мирським світом з ентузіазмом. Коли прийде день, коли ви станете свідками злиття Моєї Церкви і мирського світу, будьте на сторожі. Мої служителі, які залишаються вірними Мені і публічно проголошують Слово так, як воно було дано людству в Святій Біблії, ніколи не є популярними. Їх можуть терпіти, але до їхніх голосів прислухаються рідко, а Правду, як правило, відхиляють із зневагою.

Серед вас є ті, які видають себе за вчителів Мого Слова і які поширюють брехню про Слово Боже, хоча ви ховаєтеся за ретельно підібраними словами. Я знаю, чому ви робите так, і ви робите це не для того, щоб допомогти Мені врятувати душі. Натомість, ви хочете відвернути душі від Мене, бо ви проти Мене.

Зрадникам Моєї Церкви, в тому числі мирянам, Я мушу сказати наступне. Доглядайте за вашим власним садом, бо він занедбаний і ґрунт безплідний. Бур’яни пустили коріння і здорові рослини ніколи не виростуть, якщо ви не викопаєте гниль і не заміните ґрунт новим і удобреним. Тільки тоді, коли ви оновите ваш сад і почнете все заново, може в ньому знову народитися життя. Інакше життя в ньому не буде і все в ньому помре. Ви знищите не тільки своє власне життя, але й життя близьких вам людей, тому що Мій супротивник не має ніякої лояльності навіть до тих, кого він використовує як рабів для виконання своєї помсти проти Мене.

Ті, хто Мої, подібні до Мене, багато в чому. Чим ближче вони є до Мого Серця, тим більше вони наслідують Мене. Вони будуть смиренними, бо вони ніколи не зможуть хвалитися своїми знаннями про Мене. Вони говорять тільки те, що сказав би Я – Істину, навіть коли це притягує ненависть до них. Їм було б дуже незручно, якби їх підносили або хвалили за будь-які їхні добрі справи, бо не це є їхньою метою. Вони прагнуть тільки виконувати Мою Святу Волю.

Ті голоси, які кричать: “Подивіться на мене – я слуга Божий”, і хто гордо показує, на споглядання всьому світу, добрі справи, які вони роблять в Моє Ім’я, огидні Мені. Після кожної благодійної справи, яку ви завершуєте, переходьте до наступного завдання – і не кажіть нічого. Не шукайте похвали, бо це Мою Роботу ви робите. Всі добрі справи, здійснені в Моє Ім’я, повинні бути запропоновані Мені в смиренному служінні.

Ви ніколи не повинні возвеличувати себе в Моє Ім’я, бо це огидно для Мене. Коли ви служите Богу, ви служите Його народові, і ви повинні дякувати Йому за благодать робити це. Ви не можете казати, що ви робите такі вчинки в Моє Ім’я, якщо ви шукаєте подяки, вдячності або похвали від інших. Якщо ж ви робите так, то ви лицемір.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.