• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1290. Замість цього, вони потраплять в пастку відділення догми від вчення

 Понеділок, 15 грудня 2014 р. Божого, 21:55

Моя дорога, улюблена дочко, коли фарисеї розіслали свої загони, щоб нападати на Мене, використовуючи всю можливу хитрість, вони в той же час проповідували в храмах пророцтва про прихід Месії. В той час як вони глузували з Мене і намагалися поширити брехню про Мою Моральність, вони цитували Святе Письмо. Тоді як фарисеї переслідували Мене — обзиваючи Мене всіма іменами, образливими для Мого Отця – вони продовжували готувати народ Божий до приходу Месії. Хоча Я був присутній серед них, вони відмовилися визнати Мене, незважаючи на те, що вони не могли ігнорувати Мене, бо Я був наповнений Святим Духом. Коли Я воскрес із мертвих, фарисеї отримали доказ Мого Воскресіння, та вони вибрали замість цього поширення брехні, для того, щоб приховати Правду. В результаті їхніх дій вони відвернули мільйони душ від їхньої законної спадщини – Дару Вічного Спасіння.

В час, коли Я зараз готую світ до Мого Другого Пришестя, священнослужителі в Моїй Церкві на землі будуть робити те ж саме. Вони будуть проповідувати про Великий День, коли Я прийду знову, але будуть вважати, що цей день настане в іншому столітті. Вони не будуть готувати душі так, як Я бажаю. Вони не будуть закликати Мій народ шукати примирення; молитися; брати участь в Таїнствах і чітко дотримуватися Написаного Слова. Замість цього, вони потраплять в пастку, відділяючи догмат від вчення і відмовляться прийняти Послання, дані Божим пророкам.

Такими сліпими вони є, коли Я говорю до них тепер через Книгу Істини. Такими неосвіченими є ті, хто каже, що вони прокладають Шлях до Мого Царства, коли вони насправді не знають правильної дороги, яка веде до нього. Вони спершу повинні прочитати Святу Біблію, вивчити її і прийняти те, що міститься в ній, бо, в іншому випадку, як вони можуть знати Мене? Як злодій в ночі Я прийду, і вони не будуть готові привітати Мене, тому що вони не відчувають потреби готуватися.

Зараз Я стою перед вами, Мої священнослужителі, і прошу вас слухати Мене. Я прошу вас вірити в те, Хто Я Є; що Я зробив, щоб відкупити людину від гріха; і що Я повинен зараз зробити, щоб виконати Заповіт Мого Отця. Коли наблизиться час, вам будуть дані знаки, що Мій День скоро настане. Я зроблю це так, щоб ви прокинулись від вашого сну і почули Мій Голос. Я закликаю вас говорити Правду про гріх; Істину Святого Слова Божого і те, що воно ніколи не може бути зміненим, так само як Правда про Мою Божественність.

Коли ці знамення будуть дані вам, Я урочисто заявляю, що Святий Дух зійде на вас, і ті з вас, хто любить Мене з простим послухом, негайно зрозуміють, що це Я говорю з вами в цей час. Я тоді наповню вас Своєю Любов’ю, і ви будете бачити все таким, як воно є насправді, з ясністю розуму і з усвідомленням того, що від вас вимагається, щоб допомогти Мені здійснити Мій План спасіння світу і кожної окремої дитини Божої.

Слухайте. Готуйтеся. Моліться про Мою Силу; Мою Мужність і ніколи не забувайте про свій обов’язок переді Мною.

Ідіть в мирі, щоб любити і служити Мені, тепер і назавжди.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.