• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1290. Нова релігія для всіх людей залучить не-християнські вірування

religiousЧетвер, 11 грудня 2014 року, 21:50

Так як новобранці, що приєднуються до армії, готової до війни, люди будуть приєднуватися до нової релігії, замаскованої під Християнську, яку вони будуть вважати народною релігією – релігією, що об’єднує сильних, слабких та всіх грішників, і яка, за їхніми словами, перекреслює усі політичні поділи. Багато людей буде вважати, що вони підтримують своє, та будуть покидати Мене.

 

Моя дорога, улюблена дочко, Я приношу вам сьогодні новини, які зігріють ваші серця. Ви, Мої дорогоцінні учні, вірні Моєму Святому Слову, отримаєте від Мене особливі ласки. Ці Ласки, які виллються на всіх тих, хто страждає в Моє Святе Ім’я, принесуть Вам надзвичайну втіху у випробуваннях, які чекають вас попереду.
Я даю вам також Благодать спасіння всіх тих бідних спантеличених, введених в оману і схвильованих душ, які викинули Мене зі свого життя. Ваші молитви і ваша наполегливість — це все, що Мені потрібно від вас для спокутування вами таких душ. Цей Дар — дар надзвичайний, і Я даю його, тому що дуже скоро замішання такого масштабу буде колотити усіма християнськими конфесіями, що багато вірних покине Мене.
Так як новобранці, що приєднуються до армії, готової до війни, люди будуть приєднуватися до нової релігії, замаскованої під Християнську, яку вони будуть вважати народною релігією – релігією, що об’єднує сильних, слабких та всіх грішників, і яка, за їхніми словами, перекреслює усі політичні поділи. Багато людей буде вважати, що вони підтримують своє, та будуть покидати Мене. Шлях до цього великого обману вже прокладений і керівники нової релігії вже призначені. Тихі, старанні та рішучі, вони висіяли насіння серед багатьох народів деякий час назад і незабаром будуть видні результати.

Нова релігія буде вважатися релігією співчуття. Нова релігія для всіх людей залучить не-Християнські вірування, і всяка переконлива брехня буде висуватись, щоб захистити цей рух. Божі закони будуть повністю ігноруватись та будуть прикладені усі зусилля, щоб виправдати їхній новий підхід до глобальної євангелізації.

Промови представників Моєї Церкви на захист змін, які будуть необхідні для введення першої частини цього нового псевдо-вчення, міститимуть відмітну фальш. Слова, які будуть використовуватися для опису Мого Вчення, не будуть знайомі Християнам, які дійсно знають Мене. Мова, яка буде використовуватися по відношенню до Мене, буде принижувати гідність та ображати Мою Божественність.

Я знаю Моїх, і вони знають Мене. Я знаю Моїх ворогів, і вони також скажуть, що знають Мене, усім, хто буде їх слухати. Коли Мої вороги, які кажуть, що вони Мої, говорять зневажливо про Мене, виказують мало поваги до Мого Слова або намагаються по-новому визначити його, будьте пильні. Адже навіть найхитріший Мій ворог видасть себе, тому що все, що виходить від Мого супротивника завжди буде бентежити. Все, що приходить від Бога, і там де присутній Святий Дух, ніколи не буде висміювати Мене, Ісуса Христа, будь-яким чином.
Як тільки ви станете свідками замішання в Моїй Церкві і появи нового вчення, яке шанує людські потреби і бажання, тоді нічого з того, що виникне, не буде відчуватися правильним. Ви, Мої дорогі учні, будете неспокійними, переляканими та повними печалі. Саме через ці події, що мають статися, Я даю тим з вас, хто по-справжньому любить Мене, Благодаті, щоб допомагати Мені рятувати Божих дітей від цієї великої гидоти, яка скоро підведе свою потворну голову.
Прийміть Мої Дари; Мою Обітницю допомагати вам і направляти вас, які Я приношу вам зараз. Моє Слово було дане людству давно. Слово не є новим. Людина, яка додає до нього і змінює його, буде сильно страждати. Це було передбачене в Святій Біблії, і зараз саме це і станеться. Моє Слово буде підроблене Моїм супротивником, а світ проковтне брехню, яка виникне в результаті цього.
Ваш Ісус

Bookmark the permalink.