• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1289. Ваша праця для інших не матиме ніякого значення для Мене, тому що вас будуть судити за вашу вірність Істині

Неділя, 14 грудня 2014 р. Божого, 18:00

Моя дорога, улюблена дочко, Мій народ отримав від Мене великий Дар через Мою Смерть на Хресті. Ця Жертва, принесена для того, щоб відкупити світ від вічної смерті, є частиною Заключного Заповіту Мого Отця перед Великим Днем, коли Він врятує залишок з землі.

Покоління за поколіннями промовляли Істину, що міститься в Книзі Мого Отця, а Його священнослужителі підтверджували Слово Боже. Як багато ви забули і як мало ви знаєте. Багато з тих, хто був призначений вести вас, допустили помилку, а їхні голови, гордо піднесені, коли вони бавляться зі Словом Божим, опустяться в соромі і страху, коли вони зіткнуться з Попередженням із Неба.

Цим священнослужителям Я маю сказати наступне.

Ваша праця для інших не матиме ніякого значення для Мене, тому що вас будуть судити за вашу вірність Істині. Я покараю вас і Мій Суд буде нещадним,поки ви не розірвете ваші поганські закони і не проголосите Слово, дане вам так давно. Ваша зневага до Законів Бога приносить Мені великий сором, але ваш обман, який буде коштувати Мені душ, приведе вас до загибелі. Ті з Мого народу, які живуть по Слову Божому, хоча вони є нічим у ваших очах, будуть сидіти на Престолах Суду, коли вас покличуть відповісти переді Мною, чому ви ввели в оману Мій Народ. Вам може здаватися, що ваша влада і вплив бездоганні, але знайте, що ваша слава зникає і скоро; золоті та білі мантії, які ви носите, перетворяться на лахміття, а ваші блискучі корони будуть замінені на бур’яни.

Серед усіх гріхів у світі немає гіршого в Моїх Очах, ніж ті лицеміри, які видають себе за Моїх слуг, але які не служать Мені. Як прийде час, коли ви будете богохулити проти Мене і годувати дітей Божих брехнею про значення гріха, Я зішлю на вас кару настільки велику, що вам буде важко перевести дух. Град величезного розміру посипеться з Небес, і кожну Церкву, яка була передана Моїм ворогам, де вони будуть оскверняти Мої Вівтарі, знищить велика повінь. Кожен злочин, який ви чините проти Мене, ви чините проти дітей Божих. І тому Я буду посилати вам попередження за попередженням, поки ви не відкинете нове брехливе вчення; поки ви не будете говорити Правду – Святе Слово Боже – і дотримуватись Таїнств так, як вас навчили на початку.

За допомогою цих Послань Я буду нагадувати вам Істину і буду продовжувати попереджувати вас аж до того дня, коли ви вирішите, кого вибрати – Мене чи тих, хто видає себе за Моїх, але які є рабами звіра.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.