• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1288. Совість людини – наче дзеркало її душі

Субота, 13 грудня 2014 р. Божого, 00:15

Моя дорога, улюблена дочко, совість людини — наче дзеркало її душі. Те, що совість відчуває, на що відзивається і в що вірить, відображається в душі людини. Це означає, що якщо ваша совість попереджає вас про щось, що, як ви знаєте у своєму серці, є поганим в Очах Бога, то ви повинні прислухатися до неї.

Якщо ваша совість спонукає вас захищати Слово Боже, коли ви зустрічаєтеся зі злом, ви повинні відповісти на це, оскільки знаєте, що маєте так зробити. Якщо ви приймаєте зло, коли ваша совість спонукає вас робити інакше, тоді ви є невірними Слову Божому. Ви повинні, якщо ви називаєте себе Християнином, дозволити вашій совісті направляти вас. В Християнській душі, яка благословенна Даром Святого Духа, совість буде в повній пильності до обману диявола у всіх його формах.

Якщо ви відкидаєте свою совість, то ви відкидаєте Бога. А коли ви відкидаєте Бога, ви відмовляєтеся від свого власного спадку. Ніколи не виправдовуйте прийняття будь-чого, що, як ви знаєте, приходить не від Мене, бо якщо ваша совість вказує вам один шлях, а ви вибираєте протилежний напрямок, тоді ви не змогли прийняти Мою Чашу.

Що Я маю на увазі під Моєю Чашею? Якщо ви є Християнином, ви завжди будете наштовхуватися на Моїх ворогів. Ті, хто не приходять від Мене, зневажають Християн. Можуть бути часи, коли ви не будете страждати від жодної несправедливості, але завжди прийде такий час, коли вам кинуть виклик в Моє Ім’я. Коли цей день настане, чи покинете ви Мене, зрікаючись Мого Святого Слова?

Наскільки сильною є ваша віра чи ваша любов до Мене?

Тільки тоді, коли ви стикаєтеся з великим нещастям, ви будете знати, як далеко ви готові піти, щоб відмовитися прийняти неправильне замість правильного. Ті, достатньо сильні, хто відмовиться приймати будь – що, що заперечує догму, викладену в Святій Біблії, приймуть Мою Чашу. Чаша представляє собою Мою Кров і Посудину, яка її містить. Чаша представляє собою страждання, які неминуче прийдуть, якщо ви йдете з великою впевненістю, щоб відстоювати Слово Боже.

Якщо Бог встановив як факт Свої Закони, через Його Слово, що міститься в Святій Біблії, то ви ніколи не можете приймати що-небудь, що суперечить їм. Відкидати догму в Моє Ім’я — це значить зректися Мене. Прийде день, коли Моя Церква на землі зречеться догмату, який висічений на камені, в обмін на вчення темряви.

Якщо ви приймете цей обман, хоча ваша совість казатиме вам інакше, тоді ви будете винні в єресі. Як тільки ви зробите це, ви не зможете називати себе Християнином або Моїм учнем, тому що Я відречуся від вас, якщо ви це зробите.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.