• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1287. Нова релігія для всіх людей залучить не-Християнські вірування

Четвер, 11 грудня 2014 р. Божого, 21:50

Моя дорога, улюблена дочко, Я приношу вам сьогодні новини, які облегшать ваші серця. Ви, Мої дорогоцінні учні, вірні Моєму Святому Слову, отримаєте від Мене особливі Ласки. Ці Ласки, які виллються на всіх тих, хто страждає в Моє Святе Ім’я, принесуть вам надзвичайну втіху у випробуваннях, які чекають вас попереду.

Я даю вам також Благодать врятувати всіх тих бідних спантеличених, введених в оману і схвильованих душ, які викинули Мене зі свого життя. Ваші молитви і ваша наполегливість — це все, що Мені потрібно, коли ви пропонуєте їх Мені для спокутування таких душ. Цей Дар — дар надзвичайний, і Я даю його, тому що дуже скоро замішання такого масштабу сколихнеться серед всіх християнських конфесій, що багато хто покине Мене.

Так як новобранці, що приєднуються до армії, готової до війни, люди будуть приєднуватися до нової релігії, замаскованої під Християнську, яку вони будуть називати народною релігією – релігією, що об’єднує сильних, слабких та всіх грішників, і яка, як вони скажуть, перекреслює всі політичні поділи.

Багато людей буде вважати, що вони підтримують своє, але вони покинуть Мене. Шлях до цього великого обману зараз вже прокладений і керівники нової релігії вже були призначені. Тихі, старанні та рішучі, вони посіяли насіння серед багатьох народів деякий час назад і незабаром будуть видні результати.

Нова релігія буде вважатися релігією співчуття. Нова релігія для всіх людей залучить не-Християнські вірування, і буде представлена всіляка переконлива брехня, щоб захистити цей рух. Божі закони будуть повністю ігноруватись та будуть прикладені всі зусилля, щоб виправдати їхній новий підхід до глобальної євангелізації.

Промови представників Моєї Церкви на захист змін, які будуть необхідні для введення першої частини цього нового псевдо-вчення, матимуть характерну фальшивість. Слова, які будуть використовуватися для опису Мого Вчення, не будуть знайомі Християнам, які дійсно знають Мене. Мова, яка буде використовуватися по відношенню до Мене, буде принижувати та ображати Мою Божественність.

Я знаю Моїх, і вони знають Мене. Я знаю Моїх ворогів, і вони скажуть, що знають Мене, всім, хто буде їх слухати. Коли Мої вороги, які кажуть, що вони Мої, говорять зневажливо про Мене, виказують мало поваги до Мого Слова або намагаються по-новому визначити його, будьте пильні. Адже навіть найхитріший Мій ворог видасть себе, тому що все, що виходить від Мого супротивника завжди буде бентежити. Все, що приходить від Бога, і там де присутній Святий Дух, ніколи не буде висміювати Мене, Ісуса Христа, будь-яким чином.

Як тільки ви станете свідками замішання в Моїй Церкві і появи нового вчення, яке шанує людські потреби і бажання, тоді нічого з того, що воно принесе, не буде відчуватися правильним. Ви, Мої дорогі учні, будете неспокійними, переляканими та повними печалі. Саме через ці події, що мають статися, Я даю тим з вас, хто по-справжньому любить Мене, Благодаті, щоб допомогти Мені врятувати Божих дітей від цієї великої гидоти, яка скоро підведе свою потворну голову.

Прийміть Мої Дари; Мою Обітницю допомогти вам і направляти вас, які Я приношу вам зараз. Моє Слово було дане людству давно. Слово не є новим. Людина, яка додає до нього щось і змінює його, сильно постраждає. Це було передбачено в Святій Біблії, і зараз саме це і станеться. Моє Слово буде підроблене Моїм супротивником, а світ проковтне брехню, яка виникне в результаті цього.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.