• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1286. Мати Спасіння: Я була послана в якості Його Посланця у всі віки

Вівторок, 9 грудня 2014 р. Божого, 17:00

Моя дорога дитино, я є Непорочна Діва Марія, Мати Божа, і я прийшла, щоб розкрити тобі мету своєї Місії на землі.

Я раба Господня і я була призначена моїм Небесним Отцем народити Його Сина, Ісуса Христа, Спасителя Світу. Так само, як я була покликана виконати Його Пресвяту Волю через народження Його Єдинородного Сина, Який був посланий, щоб дати вічне життя всім Його дітям, мені також було відведено роль Його посланця у всі віки.

Я була послана в якості Його Посланця, щоб розкрити таємниці Його Небесного Царства, і у всі часи я приходила від Його Святого Імені, щоб передати важливі послання для світу. Я не приходила від власного імені, бо мені ніколи б не була дана така влада. Я приходила від Імені Бога, як Його вірна слугиня, на Славу Бога, щоб Він міг покликати душі до Його Божественного Милосердя. Тепер я приходжу знову в цій останній Місії, що схвалена Пресвятою Трійцею для спасіння душ.

Я зіграла важливу роль в Пришесті Месії в перший раз, і я приходжу зрештою як Його святий посланець в ці кінцеві часи перед тим, як Він, мій Син, з’явиться в Його Другому Пришесті.

На протязі століть, коли я з’являлася в об’явленнях на землі, знамення давалося світу. В багатьох випадках я відкривала важливі пророцтва через Дар внутрішнього мовлення, але в деяких випадках не було сказано взагалі нічого. Натомість, було дано знамення, і ті, хто благословенний даром розпізнання зрозуміли те, що Бог хотів, щоб Його діти знали. Саме через Його велику Щедрість Він схвалив ці Божественні Втручання, бо Його єдиним бажанням було спасти душі.

Мій Вічний Отець, Який створив все з нічого, заступається тільки тоді, коли Він бажає врятувати Його дітей від обманів, які посаджені в їхніх серцях. Саме тоді, коли лукавий створює хаос, Бог завжди втручається, щоб відкрити серця Його дітей до Великої Любові, яку Він має до кожного з них. Прийміть цю Місію, дорогі діти, з великодушністю і дякуйте Богові за Його Велике Милосердя, без якого багато душ було б втрачено.

Ваша улюблена Мама

Мати Спасіння

Bookmark the permalink.