• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1285. Мати Спасіння: Мій Син дав мені владу розчавити голову змія

Понеділок, 8 грудня 2014 р. Божого, 17:30

Мої дорогі діти, коли ви чуєте вістки про нові війни у найнесподіваніших місцях, ви повинні усвідомлювати, що пророцтва з Книги Одкровення вже збуваються.

Коли природний порядок на землі та поводження людського роду впадає в безлад, в чотирьох куточках світу, то це буде час, щоб підготуватися. Все ці речі повинні статися в останньому бастіоні проти всього, що є злим, яке проростає з нечестивого зараження лукавого.

Людина обернеться проти людини, люди будуть жорстоко поводитися один з одним, без будь-яких докорів сумління, і кожен зрадить довіру іншого. Таким є результат, коли любов, яка приходить від Бога, вичерпується в серцях людства. Навіть ті, хто вірить в мого Сина, обернуться проти Його Вчення. Ті, що найближчі до Нього, хоча вони Його і люблять, зрадять Його. Ті, хто представляє Його, передадуть Його в руки Його ворогів, як це зробив Юда.

Є дуже мало достатньо сильних людей, щоб встати і проголошувати Істину Святого Слова Божого. Людина слабка і саме через гріх вона не може стати цілісною. Допоки гріх не буде викоріненим, буде пережито багато болю, перж ніж мій Син прийде знову.

До тих пір, молитва є вашою єдиною зброєю проти влади сатани. Моліться, особливо, мою Найсвятішу Вервицю щодня, тому що вона має владу зменшити силу сатани і всіх тих, кого він веде, в останній битві проти Ісуса Христа і Його Церкви на землі.

Я кажу вам зараз, що я, ваша улюблена Мама, Пречиста Діва Марія, Мати Божа, даю вам сьогодні особливий подарунок. Мені була дана благодать стати захисницею людства. Ви повинні прибігати до мого захисту в часи ворожнечі. Я захищу кожного з вас, хто покличе мене проти беззаконня диявола. Під моїм захистом ви отримаєте полегшення від нападів, які він заподіє кожному християнину, який намагатиметься залишитися вірним моєму Синові у випробуваннях, які чекають вас у майбутньому.

Мій Син дав мені владу розчавити голову змія, так щоб Він міг привести вас ближче до Себе. Прийміть мій захист, і я відповім кожному, хто попросить мене про допомогу.

Мій обов’язок є перед Богом і моя відданість – моєму улюбленому Синові, Ісусу Христу, який любить вас всіх так сильно. Немає нічого, щоб я не зробила для мого Сина, і немає нічого, щоб Він не зробив для того, щоб звільнити вас від болю і страждань.

Дякую вам, дорогі діти, за любов, яку ви виявляєте мені, але знайте, що я беру любов, яку ви даєте мені, і віддаю її моєму Синові на Славу Божу.

Я залишаюся покірною слугинею Бога.

Ваша улюблена Мама

Мати Спасіння

Bookmark the permalink.