• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1284. Бог Отець: Без Мене не було б нічого. Ані Всесвіту. Ані любові. Ані життя

Неділя, 7 грудня 2014 р. Божого, 16:30

Моя найдорожча донечко, нехай ніхто з вас не забуває, Хто Я Є. Це Я, ваш улюблений Отець, Творець всього, що було на початку, і Хто всьому визначає кінець. Всі речі походять від Мене, і кожна людина поклониться Мені, якщо вона не бажає бути відкинутою геть від Моєї Небесної Ієрархії.

Ви, Мої улюблені діти, є всім, чого бажає Моє Серце, і кожна битва на землі, яких ви є свідками, відбуваються задля порятунку ваших душ. Все, що є злим, спричиняється Моїм супротивником, князем брехні, спокусником, обвинувачем, найбільшим Моїм ворогом, а значить, і ворогом Моїх дітей. Той, хто проти Мене, той і проти вас. Все, що приносить Славу Мені, приносить славу всьому, що є Моїм. Включаючи Мого Єдинородного Сина і вас, Мої улюблені нащадки.

Людина, яка переслідує Моїх дітей, не приходить від Мене. Кожне страждання, біль та відчуження, які ті з вас, хто є найближче до Мене, змушені терпіти, викликані сатаною та його ієрархією впалих ангелів. Найбільшим їхнім бажанням є забрати вас від Мене і через це ви будете страждати.

Оскільки Я не забираю те, що Я даю, ваша свобода волі буде як вашим торжеством, так і вашим падінням, залежно від того, який шлях ви виберете. Це означає, що якщо ви запропонуєте Мені вашу вільну волю на благо вашої власної та інших душ, ви зможете перемогти і переможете вашого найбільшого ворога, диявола. Але якщо ви дозволите злу проникнути в вашу душу, то ви за власною волею розірвете всі зв’язки зі Мною.

Я не можу втручатися у вашу свободу волі, бо це означало б, що Я порушив би Мою Обіцянку. Я не можу змусити вас робити вибір. Я можу тільки показати вам шлях, дорогу до вічного спасіння. Тоді вам потрібно буде вирішити, чого саме ви хочете. Ви вільно отримаєте всі Дари Моєї Небесної Ієрархії, якщо ви вирішите, що це те життя, якого ви бажаєте. Будь ласка, заради власного блага, не відмовляйтесь від Мене на користь блиску та розкоші, які розміщені перед вами вас через спокуси демонів.

Багато з вас не впевнені в Мені чи в тому, Хто Я Є, тому що сатана завдяки владі, яку він отримав, засліплює вас до Мого Існування. Він буде відкрито глузувати над вами, використовуючи всю людську логіку та розум, щоб заперечувати Мою Божественність. Мене будуть відкрито обговорювати із зневагою, але сатана є хитрим боягузом, а це значить, що він ніколи не буде розкривати себе, бо так він би зазнав поразки в своїй меті. До тих пір, поки ви не вірите в існування диявола, ви навряд чи будете вірити в Мене. Але Я попереджаю вас. Вірте так, як ви хочете, в Мене, але не заперечуйте існування зла, бо воно все навколо вас. Якщо будете заперечувати зло, то ви будете заперечувати і Мене, бо зло є протилежністю до всього, що Я відстоюю. Я Є Любов. Любов – Моя. Ті, хто люблять, можливо, не визнають Мене, але без Мене не було б нічого. Ані Всесвіту. Ані любові. Ані життя.

Не робіть помилку, вибираючи постачальника зла, а не Мою Божественність. Скоро настане день, коли ви зрозумієте все, що Я вам говорю. Коли павутина буде зтягнута з ваших очей, ви повинні бігти до Мене. Я буду чекати, щоб прийняти вас у Мій Притулок, і з того моменту Я витру ваші сльози, позбавлю вас усіх страждань і приведу вас у Світло Мого Царства навічно.

Я люблю вас, дорогі діти. Я з тугою чекаю того дня, коли ви повернетеся в Мої Небесні Обійми.

Ваш улюблений Отець

Бог Всевишній

Bookmark the permalink.