• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1283. Якщо ви приймете практики нового віку (нью-ейдж), ви відречетеся від Мене

Субота, 6 грудня 2014 р. Божого, 14:20


Моя дорога, улюблена дочко, як так виходить, що ті, хто не приймає Мого Існування чи Божественності Мого Вічного Отця, настільки готові прийняти фальшивих богів, всіх тих, яких вони самі створили?

Коли Моя Присутність відчувається тими душами, які відкидають Моє Існування, вони відчувають потребу в тому, щоб безжалісно помститися. Вони будуть знущатися, висміювати, глузувати над Моєю Присутністю, чи це буде в Моїй Церкві, в книгах; у Слові, чи коли Я Присутній в інших душах. Присутність Божа Всемогутня, і вона відчувається найбільш болісно тими душами, які знаходяться у темряві. Ось чому вони реагують з такою злістю на будь-яку згадку про Мене. Ці люди мають глибоко вкорінену ненависть до Мене, і вони не розуміють, як вони можуть ненавидіти Того, Хто, на їхню думку, не існує.

Я попереджаю тих, хто приймає фальшиву духовність і хто поклоняється чомусь або одержимий будь-чим, що походить не від Мене. Якщо ви відкриєте ваші душі будь-якій духовній сфері не Мого Творення, ви відкриєте двері для демонів, які хитро заманять вас у свій темний світ.

Будь – який мир, який ви вважаєте, що отримуєте від практик нового віку (нью-ейдж) буде недовговічним. І тоді, коли ви будете шукати більшого, ви потрапите в стан, коли ваша совість буде захоплена цими ворогами Бога, поки ви не зможете звільнитися від їхньої влади. Ви ніколи не знайдете миру, коли ви поклоняєтеся фальшивим богам.

Світ пронизаний фальшивими вченнями, богами та релігіями. Є тільки один Істинний Бог і ви можете прийти тільки до Нього, визнаючи Велику Жертву, яку Він зробив, коли послав Мене, Свого Єдинородного Сина, щоб принести Вам спасіння від пасток лукавого.

Ті, хто знає Мене, але захоплюється іншими вченнями, знайте наступне. Якщо ви приймете практики нового віку (нью-ейдж), ви відречетеся від Мене. Якщо Моя Церква визнає інші віровчення, які не від Мене, то вона зрадить Мене.

Час, коли Моє Народження святкуватиметься з проявом вірності іншим релігіям, які не від Мене, буде часом однієї з найбільших зрад Істини.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.