• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1282. Мати Спасіння: Бог створив природний порядок для людства

П’ятниця, 5 грудня 2014 р. Божого, 21:50

Мої дорогі діти, Бог створив всесвіт у всій його досконалості. Так як він походить від Бога, то все має чіткий та природний порядок згідно із Святою Божою Волею.

Закони для людини і закони природи були створені Тим, Хто понад усіма речами. Ось чому все повинно залишатися, таким як є, для того, для чого воно і було призначено. Бог створив природний порядок для людства; місце для життя; поживу для їжі та Дар свободи волі. Все, що природне, походить від Бога. Бог створив цей порядок так, щоб людина могла вижити. Коли людина втручається в природний порядок всесвіту — в їжу, яку ви їсте; воду, яку ви п’єте, і природне розмноження людського роду, тоді вся помста буде належати Богові.

Так багато людей намагалося змінити порядок світу, який був створений Богом для людського роду. Вони будуть страждати за це, тому що Бог відцурається від тих, хто замінив Істину Його Творіння фальшивими замінниками. Якщо людина продовжить служити своїм особистим інтересам, то Бог дозволить їй принижувати себе, допускаючи, щоб вона обміняля все, що є природним на все те, що є неприродним.

Саме через вплив сатани людина змінила Закони Бога і це принесе загибель. Все, що походить від Бога, вже не вважається достатньо добрим, і людина буде намагатися змінити закони природи, щоб задовольнити свої грішні пожадливості. Вона зайде так далеко, що спробує заперечити створення всесвіту, створюючи фальшиві заяви щодо його походження. Все почалося з Бога і все закінчиться з Богом. Всі добрі речі перестануть існувати для людини, яка піднімається в непокорі проти Бога. Як тільки ви втрутитеся в Закони Творіння, то станете свідками великої кари на землі. Хоча Бог терпеливий, Він ніколи не дозволить людині диктувати, як Йому управляти Його Царством.

Якщо людина принижується до такого низького рівня і більше не поважає життя; людське тіло; своїх ближніх братів та сестер чи Закони Бога, то почнуться потужні шторми у великій кількості, які будуть тривати тижнями. Ревіння цих штормів буде чутним в багатьох країнах. Коли ви бачите це, знайте, що буде обрушений гнів Божий і людина буде покарана за величезні богохульства, які вона скоїла проти свого Творця.

Ваша Мама

Мати Спасіння

Bookmark the permalink.