• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1281. Моя Присутність труситиме планету і земля буде тремтіти

Четвер, 4 грудня 2014 р. Божого, 22:55

Моя дорога, улюблена дочко, коли прийде час для Мого Другого Пришестя, буде чутно сильний звук, як гуркіт грому, і небеса відкриються, так наче було піднято велику завісу. Я з’явлюся у великому білому світлі, яскравішому за сонце, і багато людей будуть засліплені цим Великим Світлом, яке буде Мене оточувати. Чим чистішою буде душа, тим яснішим буде її зір, і вони будуть радіти, коли побачать Моє Лице.

Моя Присутність труситиме планету і земля буде тремтіти. Тоді настане велика тиша і Мій Голос буде звучати, коли Я проголошу, що це Я, Ісус Христос. Буде велика радість з боку тих, кого Я покличу – тих, хто буде благословенний Моїм Великим Милосердям. Але серед любові та радісті буде також велике горе і страх. Ті, хто не має нічого, крім ненависті до Мене, впадуть на коліна, стогнучи від болю і трясучись від гніву та страху побачивши Мене.

Ті, хто звернуться до Мене того Дня і попросять Мене взяти їх до Моїх Милосердних Рук, будуть врятовані. Я дотягнуся до скромних, загублених, а також і до тих, хто буде занадто слабкий, щоб шукати Мене.

Їм потрібно тільки прошепотіти ці слова: “Ісусе, прости мені мої гріхи”, і Я змету їх з ніг і піднесу в Моє Славне Царство.

Всі ви, хто боїться Великого Дня Мого Другого Пришестя, знайте, що якщо ви любите Мене, то цей День принесе вам найбільшу радість. Якщо ви не знаєте Мене, то коли ви побачите Мене в той День, ви прийдете до Мене і відкриєте ваші обійми, щоб привітати Мене.

Тільки ті, хто ненавидить Мене, відкинуть Мою Руку Милосердя. Я прошу вас довіряти Мені, щоб принести вам мир, бо Я б ніколи не бажав налякати вас, тому що Я Є Бог нескінченної Любові. Тим з вас, хто приймає Мій Великий Дар Вічного Життя, немає чого боятися взагалі, і Я проведу вас цим шляхом до Великого Дня.

Мої Слова можуть бути суворими; Правду може бути дуже важко прийняти; але таким є стан світу, спричинений потворністю гріха, що якби Я не попередив вас про цей День, то ви б не були підготовленими. Це через сатану біль гріха викликає таку ворожнечу, горе і страждання в світі, але незабаром Я покладу край всім гріхам.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.