• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1280. Кожна людина має риси Мого Отця

Вівторок, 2 грудня 2014 р. Божого, 23:10

Моя дорога, улюблена дочка, незважаючи на дні темряви, що чекають попереду, коли світ буде покутувати за гріхи, і коли Я буду відкинутий, як Того, Кого вважатимуть вже не актуальним, Я Є Бог Великого Милосердя.

Я нагадую вам, що Я легко прощаю і люблю всіх вас кожною частинкою Моєї Істоти, хоча багато хто мучить Мене своєю байдужістю або ненавистю до Мене. Я приймаю той факт, що Мене не люблять так, як раніше, і що віра Мого народу охолола, оскільки це було передбачено.

Мій Обов’язок зараз – звільнити людину від рабства, накладеного на неї сатаною через спокуси. Поки людина не вірить в сатану – найбільше лихо для людства – вона не прийме Мою Доброту, Мою Любов або Моє Існування.

Це важко для всіх вас, хто знає Мене, залишатися в стані благодаті. Подумайте, наскільки загубленими є ті душі, які зовсім не звертають на Мене ніякої уваги; душі, які знають, хто Я є, але які зовсім не приділяють Мені часу; ті ж душі, яким були дані Таїнства і Істина, але які відмовляються від свого права на Моє Царство. Багато хто з них поклоняється неправдивим богам і взяли на себе зобов’язання, майже щодня, ганятися за речами, які не походять від Мене. Ніхто з цих людей не любить Мене, але Я люблю їх, і Я завжди любитиму, тому що вони є частиною Моєї Плоті.

Потім ще є ті душі, які невірні Мені, які зраджують Мене і які готові повірити в нові одкровення, які ставлять під сумнів Мою Божественність. Вони також дозволили своїй любові до Мене здрібніти, хоча Я люблю їх так само, як і тих, хто любить Мене всім своїм серцем. Я ніколи не здамся, шукаючи місця в їхніх серцях, шукаючи моменту, коли вони можуть відповісти Мені або коли вони можуть нарешті прийняти Моє Велике Милосердя.

Людина створена по образу Божому. Як і будь-який батько, Бог бачить Себе у Своїх дітях, і це приносить йому велику радість. Кожна людина має риси Мого Отця. Добро є в кожному з вас, і саме ця доброта доводить вам, що Бог є присутнім. Радійте, коли ви є свідками доброти, любові, терпіння  і великих вчинків милосердя, бо ви можете бути впевненими, що це діє Присутність Бога в душах, які проявляють ці риси.

Саме ця доброта в серцях грішників переможе зло. Ви ніколи не повинні втрачати надію, бо Я завжди Милосердний і Моє Співчуття всеосяжне.

Я ніколи не відкину того, хто звертається до Мене.

Я тільки хочу принести їм Мою Любов, Мій Мир і Моє Славне Царство.

Моліться, Мої дорогі учні, щоб Я зміг запалити любов в серцях тих, хто відпав від Мене. Я боротимуся до самого кінця, так щоб Я зміг зібрати всіх Божих дітей і, особливо, Моїх ворогів і принести їм вічне спасіння.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.