• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1279. Мати Спасіння: Божих ангелів можна просити молитися за вас, але ніколи не можна в них просити надати вам сил

Воскресіння, 30 листопада 2014 р. Божого, 17:20

Мої дорогі діти, ви ніколи не повинні молитися Божим ангелам, тому що вони Його слуги і прагнуть тільки дати славу Богові і виконувати Його Насвятійшу Волю. Молитва є актом поклоніння і коли ви звертаєтеся до Божих ангелів з Його Небесної Ієрархії, то це завжди повинно бути з наміром просити їх молитися за вас. Якщо ви намагаєтеся спілкуватися з Небесною Ієрархією Ангелів, то це має бути тільки прохання про їх допомогу і керівництво, щоб ви могли виконати Пресвяту Божу Волю.

Ті з вас, хто вважає, що може отримати сили від Божих ангелів, ви помиляєтеся. Сила, дана ангелам, може прийти тільки від Бога, і ви ніколи не повинні використати їх як заміну для молитви до Нього. Так багато душ сьогодні намагаються спілкуватися з ангелами з егоїстичних причин і щоб отримати сили, які не мають нічого спільного з Богом. Одержимість спілкуванням з ангелами може привести до жахливого невдоволення, тому що це може притягнути дух зла якщо ви не будете обережними.

Коли ви звертаєтеся до Божих ангелів про допомогу, ви завжди повинні спочатку благословити себе Святою Водою, а потім просити їх про допомогу в ім’я Ісуса Христа. Якщо ви не робите цього і використовуєте будь-який предмет, який не пов’язаний з Християнством, при зверненні до ангелів про їх допомогу, то цим ви можете запросити духа зла в своє життя. Як тільки це станеться, то ви виявите, що його потім майже неможливо викоренити.

Поглиненість в спілкування з ангелами може призвести до зайняття окультизмом. Як тільки це станеться, ви притягуватимете тих ангелів, які були вигнані з Небес Моїм Небесним Батьком. Вони тепер бродять по землі сотнями тисяч, шукаючи притулку. Душі, які залишають себе відкритим для їх впливу, можуть швидко втягнутися в духовний світ, який не є від Бога. Як тільки ви приймете підземний світ, ви не матимете миру. Ці впалі ангели заманять вас в павутину обману. Спочатку ви відчуєте почуття надії, а потім переконання, що ви можете контролювати всі аспекти вашого життя за допомогою таких ангелів. Зрештою ви помилково вважатимете, що повністю контролюєте свою власну долю. Всякі неправдиві поняття миру заповнять ваш розум, але незабаром, після цього, ви вічуватимете себе жахливо нещасними.

Взаємодія з такими духами, яких ви вважаєте Божими ангелами, але які не належать до Його Царства, приведе вас до зайняття окультизмом, який засліпить вас до Істини і знищать вашу душу.

Бог не дає Своїм Ангелам дозвіл приносити вам дари, тому що вони можуть приходити тільки від Нього. Божих ангелів можна просити молитися за вас, але ніколи не можна в них просити надати вам мирські блага або духовні сили. Якщо ви поклоняєтеся ангелам і шукаєте таких речей, то ви винні в порушенні Першої Божої Заповіді.

Ваша улюблена Мама

Мати Спасіння

Bookmark the permalink.