• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1278. Ті, хто віддав звірові своє отримане від народження право, ніколи не прийдуть до Мене

Субота, 29 листопада 2014 р. Божого, 14:25

Моя дорога, улюблена дочко, саме через слабких, вразливих, самотніх та смиренних Я виявляю Мою Божественність. Моя Влада переходить через такі душі в Мою Святу Волю, і саме через них Я можу виконати Мій План спасіння людства.

Коли ті, хто був покликаний Мною проголошувати Моє Святе Слово, відхиляються від Святої справи через гріх гордині, вони стараються дати визначення Моєму Слову з перебільшеною повагою до свого власного людського інтелекту. Вони забувають, що те, що є необхідним, щоб йти за Мною, вже було викладено, і що саме Моє Святе Слово має бути почутим, а не звук їхніх власних голосів. Саме через гріх пожадання вони відкинуть Моє Слово в своєму амбіційному прагненні затьмарити Мене і шукати прославлення. Саме через гріх лінивства, через лінощі, вони будуть винні в остаточній зраді, коли вони не зможуть залишитися вірними Мені через брак віри і мужності.

І так буде в останній підготовці до Мого Другого Пришестя, що ті, хто вважає, що вони більш гідні, більш компетентні, але хто сповнений гордині, зіткнуться з гірким докором і впадуть. Слабкі, покірні та скромні, що, як вважають учні в Моїй Церкві, не мають великого значення, але які будуть триматися Істини, будуть огорнуті Мною у Великий День. Я покличу їх і приманю до Себе, коли збиратиму їх в Моє Царство. Вони будуть плакати сльозами радості.

Потім Я зберу тих, хто не знає Мене, але хто буде розбуджений Моїм Світлом – добрі душі із золотими серцями – і Я скажу їм: “прийдіть сюди в Мій Притулок”. А потім грішники, які скоїли жахливі звірства, але які попросили в Мене Мого Милосердя, будуть покликані, і Я скажу: “прийдіть, Я пробачаю вас, бо ви шукали примирення”.

А тоді ті Мої зрадники, які колись знали Мене, але які відвернулися від Мене, прийдуть, але вони не зможуть дивитися Мені в Очі. Не будуть вони шукати і Мого Милосердя, і Я скажу їм: “йдіть геть від Мене, ви не гідні для того, щоб увійти в Моє Царство”.

Нарешті ті, хто віддав звірові своє отримане від народження право, ніколи не прийдуть до Мене, бо вони будуть кинуті в піч разом з тими, хто втратив для Мене душі тих в Моїй Церкві на землі, що сліпо йшли за ними в темряву ночі.

І тоді настане повсюди, і в долю секунди, новий початок – новий світ на землі, такий, як він і мав бути. Світ без кінця.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.