• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1277. Нові імена будуть надані титулам, які пов’язані зі Мною

П’ятниця, 28 листопада 2014 р. Божого, 23:50

Моя дорога, улюблена донечко, світ готується до Мого Другого Пришестя, і є дві різних сутності, що прокладають шлях до цього Дня.

Так само, як і Я, Ісус Христос, готую вас через Моє Втручання, так і сатана готує свою армію. Багато планування протягом багатьох років здійснювали Мої вороги, які знають Правду, але які вирішили зруйнувати Мій План Спасіння. Багато людей впали, в тому числі обрані, і присвятили себе натомість окультизму.

Мої вороги створили безліч складних планів, що включають в себе геноцид невинних без їх відома. Хоча багато нечестивих дій заплановано проти людського роду через жадність і бажання контролю, найбільш амбітний їхній вчинок стане явним, коли вони повністю захоплять владу над Моїм Домом.

В даний час вони планують поставити на коліна Мій Святий Дім. Були зроблені приготування, щоб звір зайняв своє місце. Для того щоб забезпечити те, щоб його прийняв світ, введено в дію детальний план, який буде стосуватися всіх аспектів глобальної політики та релігій. Але ще до того, як звір буде коронований і займе своє місце на троні в Моїй Церкві, таємно відбудеться багато актів осквернення на вівтарях Моєї Церкви.

Чорні меси стануть дуже поширеними, тим самим надаючи великі сили сатані та його ієрархії. Вони поглинуть все, що є Святим, і підуть на все, щоб знищити Християнство, в якому буде найбільший обман в історії Моєї Церкви на землі. Вони зроблять це, роблячи вигляд, що прийняли Християнство. Все буде не так, як здаватиметься, і тільки ті, хто благословенний Даром розпізнання, будуть бачити, що насправді відбувається.

Кожний гріх буде визнаний прийнятним. Я, Ісус Христос, буду проклятий, але Моє Ім’я будуть використовувати, щоб потурати прийняттю смертного гріха. Диявол, через своїх вірних прибічників, переверне все, що походить від Мене, догори ногами. Нові імена будуть надані титулам, які пов’язані зі Мною, і тим, хто представляє Мене. Їхні колишні назви будуть замінені новими, які, як буде сказано світові, представляють собою новий, інноваційний і турботливий підхід до рівності.

Гріхи людини будуть підняті перед Моїми Очима і покладені перед Моїми Вівтарями, як жест зневаги. Знайте, що ті, хто стверджує, що приходить від Мене, брехуни, якщо вони не дотримуються Мого Святого Слова і якщо вони відмовляються проголошувати Істину. Вони самозванці. Я мушу бути осміяний, і не тільки через порожні слова, дії і зміни у Святому Вченні, але й ретельно організовані ритуали, які відбуватимуться на Моїх Вівтарях.

Прийде день, коли Мій Отець втрутиться і зупинить це останнє осквернення. Спроби Моїх ворогів вдихнути життя в їхні нові поганські обряди будуть марними. Вони будуть представляти вишукані та розважальні заходи “поклоніння Богові”, але нічого доброго не може прийти від цього, бо там не буде Полум’я Святого Духа. Натомість, все, що буде видно, буде тліючий дим вогню, якого не можна запалити. Це дим сатани, який буде душити Божих дітей.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.