• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1276. Люди втратили любов у своєму житті, тому що вони більше не шанують Мене

Четвер, 27 листопада 2014 р. Божого, 19:50

Моя дорога, улюблена дочко, більшість страждань, які переживатимуть люди в найближчі роки, будуть стражданнями духу.

Духовні муки будуть відчувати не тільки Мої послідовники, які залишаються вірними Слову Божому, але і всі люди, незалежно від того, у що вони вірять. Сатана і його демони, від найвищих до найнижчих у його ієрархії, бродять по всьому світу, поширюючи ненависть серед Божих дітей. Ненависть охопила людський рід і її можна побачити у різних проявах. Коли Сатана заманює душу в кокон ненависті, він робить це, викликаючи відчуття заздрості у вразливої людини, а невдовзі це перетворюється на ненависть. Ненависть поширюється і вражає людей будь-якого віку.

Дух любові та милосердя, присутній раніше в серцях людей, послабився, а це значить, що любов, яка об’єднувала громади, народи і країни разом, була знищена. Люди втратили любов у своєму житті, тому що вони більше не шанують Мене. Я, Ісус Христос, був забутий. Вони так зайняті мирськими справами, що створили для себе дуже самотнє існування. Як тільки у вашому житті відсутня любов, велика частина вас самих лишається висихати і в’янути, як рослина, що помирає з голоду.

Бог є Любов, і коли любов присутня в світі, є більше гармонії та миру. Протилежною до любові є ненависть, яка походить від диявола. Якщо ви дозволите ненависті заповнити ваші серця, вона буде гнити всередині вас і рости, як ракова пухлина, поки не поглине вас. Ненависть руйнує життя і створює страшні поділи. Вона отруює вашу душу. Вона створює відчуття глибокого нещастя в душах тих, хто дозволив їй диктувати кожну дію, яку вони роблять. Ненависть поширюється від однієї душі до іншої дуже швидко, тому що, як тільки ви маєте справу з людиною, наповненою ненавистю, вона отримає владу над вами, спокушаючи вас вислухати всі причини, дані для того, щоб її виправдати.

Християни, які дозволяють ненависті заразити їх, ніколи не повинні піддаватися тому, щоб використовувати Моє Святе Ім’я для підбурення будь-якого роду ненависті проти іншої людини. Ви повинні просити Мене звільнити вашу душу від ненависті, бо якщо ви дозволите їй заволодіти вашою душею, ви ніколи не побачите Мого Лиця.

Використовуйте час, який вам даний, щоб любити Мене більше, тому що коли ви по-справжньому любите Мене, ця любов буде взаємною. Ви тоді будете  нездатними брати участь в будь-яких діалогах, де присутня ненависть.

Любіть Мене і вам буде легше любити інших. Якщо ви ненавидите іншу людину, ви не знаєте Мене.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.