• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1275. Мати Спасіння: Фальшива церква темряви не матиме в собі життя

Четвер, 27 листопада 2014 р. Божого, 8:40

Мої дорогі діти, фальшива церква – церква, яка замінить Церкву мого Сина на землі — була підготовлена і всяка єресь буде вміло прихована поміж абзаців нового служебника, який замінить старий.

Фальшива церква темряви буде побудована, щоб замінити стару після великого пекельного вогню. Все, що було присутнім в Церкві Мого Сина, буде замінене на все, що буде новим. Але одна річ ніколи не зміниться. Фундамент, на якому була збудована Церква мого Сина, не порушиться, бо він міцно посаджений в землі. Жодна людина не може і не зрушить його, тому що Бог не дозволить цього.

Церква темряви не матиме в собі життя. Ніякого плода вона не принесе, бо буде збудована на гнилому ґрунті. Кожен вид єресі буде виходити з вуст тих, хто буде проповідувати з її кафедр. Вона стане лігвом беззаконня і все, що проголошуватимуть голоси, які будуть хизуватися своєю величчю, не матиме ніякого сенсу.

Це будуть дні, коли багато Християн, занадто наляканих, занадто втомлених і з браком справжньої віри, будуть поклонятися в її стінах. Вони будуть поклонятися не моєму Синові, але антихристу, бо це він сидітиме на троні, який вони зведуть в цих стінах.

Антихрист буде правити поруч з місцем, де мій Син побудував Його Церкву, і багато людей повірять, що нова церква – Його, але це буде найбільшою помилкою. Кожен, хто буде виступати проти цієї церкви або виявить в ній помилки, буде висміяний та звинувачений в єресі тими зрадниками мого Сина, які самі будуть найбільшими єретиками, що будь-коли проникали в Божу Церкву з дня її створення.

Моліться, моліться, моліться, щоб залишилась сильна армія священиків мого Сина, які ніколи не піддадуться тиску, що чекає попереду.

Ваша улюблена Мама

Мати Спасіння

Bookmark the permalink.