• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1274. Єресь буде буяти, а Моє Ім’я щезне

Середа, 26 листопада 2014 р. Божого, 23:10

Моя дорога, улюблена дочко, Я Є Таємницею для світу, і тільки ті, хто є близько до Мене, будуть знати, наскільки великою є Любов, яку Я маю в Своєму Серці до людства.

Якби вони могли бачити Моє Обличчя, вони б знали, якою глибокою є Моя Любов; Моє занепокоєння; Мій розпач; Мій гнів; Моє співчуття; Мій смуток за всіх. Саме завдяки Моїй Любов до вас всіх Я відчуваю ці почуття, і завдяки Моїй Божественності і тайні Заповіту Мого Отця людині дається не так багато інформації про Існування Бога.

Вся Правда про Моє прийдешнє Царство стане відома тільки тим, хто увійде в нього. До тих пір будьте впевнені, що Моя Велика Слава виявиться в кожному з вас, коли смерть більше не буде мати ніякої влади над вами.

Ви повинні вірити цим Посланням всім своїм серцем і знати, що вони містять Джерело всього Життя. Моя Присутність серед вас, Мої любі учні, стає все сильнішою, і чим сильнішою вона стає, тим сильнішою буде ненависть до Мене і всіх тих, хто відгукується на Мій Заклик про спасіння душ.

Демони з кожної категорії та ієрархії сатани заразили душі багатьох добрих людей, які люблять Мене. Ці бідні душі були обмануті і відкинули Мій Остаточний План по підготовці Мого Залишку. Замість цього вони піддаються впливу стати добровільними учасниками армії сатани. В багатьох випадках здаватиметься, що армія сатани не виступає відкрито проти Мене. Ні. Сатана надто хитрий, щоб виявити свою присутність, і тому кожна тактика його війни проти цієї Місії буде ретельно продумана, але ви зможете розпізнати його риси. Гординя, зарозумілість, витончені звернення, що закликають до справедливості, які приховуватимуть слова єресі і богохульства, будуть представлені людству як турботливі заяви і публічні заклики до визнання прав людини. Тоді коли Моя Церква почне рватися по швах, Мої найвідданіші учні будуть думати, що це пов’язано зі зміною часів; новою ерою, коли світ стане більш єдиним, незважаючи на релігійні відмінності, і новим початком.

Нова ера Церкви буде мати вигляд глобальної євангелізації, подібної якій ніколи раніше не було в Моїй Церкві з часів, коли Мої Апостоли розпочали свою місію. Її буде радо вітати, в першу чергу, мирський світ. Як тільки мирський світ прийме цей план, керівники Моєї Церкви будуть змушені вітати цю нову еру, в якій Церква і мирський світ стануть одним цілим. Єресь буде буяти, а Моє Ім’я щезне.

Ті, що Мої, ніколи не здадуться і отримають великі ласки багатьма способами. Страх не зупинить їх в боротьбі проти армії сатани. Їхні голоси будуть лунати, тоді як Святий Дух вповноважить їх таким чином, що це здивує багатьох. Вони відстоюватимуть Істину будь-якою ціною, і Небесна Ієрархія, всі ангели і святі будуть супроводжувати їх. Всілякі образи будуть завдаватись їм; всілякі перешкоди будуть ставити перед ними і всякі прокляття будуть випльовуватись на них. Але ніщо не зупинить їх, і Я, Ісус Христос, наповню їхні серця сміливістю, рішучістю і волею, щоб протистояти всім тим, хто зрадить Мене і хто буде переслідувати їх за проголошення Істини.

Ви ніколи не повинні боятися знову і знову повторювати Святе Боже Слово, бо мільйони людей не розпізнають брехні, яка скоро замінить Моє Святе Вчення.

Я підніму багато хоробрих чоловіків і жінок з усіх куточків світу, щоб проголошувати Правдиве Слово Боже, як воно викладене в Пресвятій Біблії. Тоді як вони будуть зміцнювати Істину, їм кинуть виклик брехуни, які будуть використовувати перекручену логіку, щоб їм суперечити. Мої вороги піднімуться у великій кількості і прийдуть озброєні богословськими аргументами, які будуть підривати Слово Боже в час перед Моїм Другим Пришестям. Їх будуть очолювати багато Моїх введених в оману священнослужителів, що будуть обмануті Моїм супротивником.

Голос Моїх ворогів буде звучати гучно, аж до хрипоти, викрикуючи непристойності і з ненавистю, яка виливатиметься з кожної пори їхнього тіла по відношенню до тих, хто вестиме Мою Армію Залишку. Вони ніколи не зупиняться в їхньому переслідуванні всіх Християн аж до того Дня, коли Я прийду судити. А тоді всі замовчать – вони не вимовлять жодного звуку, тому що тільки тоді вони усвідомлять жахливу правду і те, як вони зрадили Мене.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.