• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1273. Земля, заражена їхніми злими ділами, буде стогнати від болю

Понеділок, 24 листопада 2014 р. Божого, 15:30

Моя дорога, улюблена донечко, скільки втіхи Я потребую в цей час, коли так багато людей відійшли від Мене. Мої Сльози ллються великими потоками, в той час як армія сатани, заражена одним з найпідліших його демонів, Єзавеллю, спокусила багатьох з тих, хто стверджує, що представляє Мене. Як багато вони забули і як погано вони пам’ятають Мою Обітницю прийти знову.

Час Мого Другого Пришестя вже дуже близький, і армія сатани зібралася у величезній кількості, готова до битви з тими, кого Я називаю Моїми. Цю нечестиву армію будуть очолювати Мої вороги і вони робитимуть все можливе, щоб спробувати обдурити світ, щоб він повірив в їхню брехню. Говорячи в Моє Ім’я, вони візьмуть із собою святих чоловіків і жінок та стануть силою, з якою потрібно буде рахуватися. Прийняті з великим задоволенням мирським світом, вони змінять обличчя землі і викличуть хаос на своєму шляху.

Земля, заражена їхніми нечестивими ділами, буде стогнати від болю і стане свідком великих потрясінь. Кожен нечестивий акт осквернення, який вони вчинять над Моїм Тілом, проявиться через зміни в кліматі, неврожаї, зміни в атмосфері і потоп такого масштабу, що буде дуже мало народів на землі, яких не торкнуться їхні дії. Мій Отець заподіє їм великі страждання.

За кожного, кого вони засуджують в Моє Ім’я, вони також будуть засуджені. За кожен біль, який вони завдають Божим дітям, вони також будуть страждати від того самого болю. Пекло, яке вони принесуть мільйонам, призведе до кари, подібної до полум’я, що горить щодня у вічній безодні.

Небесні Ворота зачиняться перед ними і вони будуть кричати в агонії, коли в Останній День будуть засліплені Моїм Світлом. Вони будуть тікати, як боягузи, якими вони і є, і намагатимуться знайти укриття від Мого Суду, але не знайдуть місця розради. Засліплені, вони будуть бігти, падати, і їм не буде куди піти. Залишаться позаду, бо жоден з них не матиме сили чи сили волі, щоб попросити Моєї Допомоги, тому що вони відріжуть від себе все Життя, яке вони могли б мати, але яким більше не зможуть скористатися.

Послухайте Мене зараз, коли Я урочисто заявляю, що людині, яка живе за Моїм Словом і яка залишається вірною Мені, нема чого боятися. Людина, яка проклинає Мене і яка щільно закриває двері до Мого Царства позаду себе, буде відкинутою.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.