• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1272. Злий дух Єзавелі зробить все можливе, щоб проникнути в Мою Церкву на землі

Неділя, 23 листопада 2014 р. Божого, 18:20

Моя дорога, улюблена дочко, злий дух Єзавелі запланував велику атаку на Мою Місію по спасінню душ.

Ця зрадниця і нищитель Божих пророків утвердилася на землі як Божий вчитель і проявляється серед Мого народу, щоб спокусити його і відвести від Моєї Церкви, в якій буде найбільше відступництво всіх часів. Вона буде відповідальною за перелюб Моєї Церкви з князями цього світу, що призведе до об’єднання, яке огидне для Бога і є мерзотою в Його Очах.

Присутня в серцях як чоловіків, так і жінок, Єзавель є одним з найбільш злих, розумних і хитрих демонів в ієрархії сатани, і вона діє багатьма способами, вводячи в оману Мій народ. Вона діє через групу, яка стверджує, що вона Моя, але яка пов’язане з сатанинським культом. Добре обізнаний в богослов’ї цей демонічний дух говорить з цією групою, використовуючи різні мови і викликаючи велике сум’яття, біль і поділ серед тих, хто прийняв Мою Чашу. Ці самопризначені експерти Мого Слова приходять не від Мене. І тоді, як їхня ненависть до Мене очевидна — через бруд, що виливається з їхніх вуст, – є й інші способи, якими вони намагатимуться завдати шкоди Моїй останній Місії.

Ви розпізнаєте цього ворога Бога через постійні спроби проголосити її послідовників Божими пророками. Багато з них вийдуть і заявлять, що Я, Ісус Христос, говорю через них. Ієзавель буде множити і плодити брехню, наділяючи своїм нечестивим і пихатим духом самозваних пророків, які тоді будуть намагатися використовувати цю Місію, щоб придати законності їхнім голосам.

Злий дух Єзавелі зробить все можливе, щоб проникнути в Мою Церкву на землі, використовуючи всі можливі тактики. Через свій вплив вона відведе багато добрих душ від Мене в Моїй Церкві і нашкодить Слову Божому. Діючи серед чоловіків і жінок, вона буде використовувати магію і чаклунство, щоб створити враження чудес. Це ще один Мій противник, який під впливом Ваала, намагатиметься завдати шкоди справжнім провидцям і пророкам Божим в останній битві за душі.

Остерігайтеся тих, хто хвалиться своїми знаннями з богослов’я і хто сміє казати, що вони приходить від Мене, тоді, коли все, що вони говорять, випливає з заздрості та сильної ненависті до Божих пророків. Такі заражені душі будуть намагатися маніпулювати вами і залякувати всіх, хто виступає проти них. Якщо ви будете продовжувати слідувати за Моєю останньою місією на землі по спасінню душ, вони робитимуть все від них залежне, щоб виснажити вас.

Ті, хто знаходиться під впливом духа Єзавелі, будуть працювати невпинно, щоб атакувати Мене. Цей нечестивий дух через слабкі душі, які вона захоплює, буде використовувати демонічні засоби, щоб обмовити, принизити і розпалити ненависть до тих, хто йде за Мною. Тікайте, якщо ви зіткнулися з цими зараженими душами. Не варто їх недооцінювати, тому що під впливом Єзавелі, вони намагатимуться спричинити неймовірну шкоду тим, хто матиме з ними справу.

Навчіться розпізнавати злого духа Єзавелі, тому що вона буде говорити з великою владою про Мене через тих, ким вона заволоділа. Вони будуть говорити з глибоким знанням Святих Таїнств і використовувати цитати з Біблії, але тільки для того, щоб перекрутити їх, щоб підірвати Моє Слово. Ви побачите, що Єзавель атакує цю Місію зі злісною насолодою. Її вірні послідовники вперті, владні, переповнені гординею і глибоко віддані цьому Моєму супротивникові, яка захопила їхні душі своїм сильним впливом. Ви ніколи не повинні мати справу з духом Ієзавелі, бо інакше вона знищить вас, як вона це зробила з своїми прибічниками.

Будьте обережними з кожним, хто виходить і каже, що був посланий Мною, щоб допомогти поширювати Моє Слово. Знайте, що Я не призначав жодного пророка передавати Моє Слово світу з того часу, як почалася ця Місія. Але вони прийдуть, ці лжепророки, у великих кількостях, і кожен намагатиметься перевершити іншого. Вони тоді намагатимуться використовувати цю місію, щоб заручитися підтримкою, так щоби вони могли поширювати брехню. Всі ті, кого може спокусити злий дух Єзавелі і хто відповість будь-яким способом цьому духові, скоро виявить, що вся любов до Мене раптово пройде. Ви піддаєте свою душу великій небезпеці, коли попадаєтеся на брехню Єзавелі, посланої з надр безодні, щоб знищити Мою Церкву і Моїх пророків в ці часи.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.