• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1271. Мати Спасіння: Я маю повідомлення для Римо-Католицького Духовенства

П’ятниця, 21 листопада 2014 р. Божого, 16:15

Я Непорочна Діва Марія, Матір Божа — Мати Спасіння. Сьогодні я маю повідомлення для Римо-Католицького Духовенства, і я прийшла до вас від імені мого улюбленого Сина, Ісуса Христа.

Я звертаюся до всіх священнослужителів мого Сина, що служать Йому в ці часи великих випробувань для Церкви. Ви – авангард Його Найсвятіших Таїнств і були покликані моїм Сином, щоб служити Йому в справі спасіння всіх душ, а тому несете велику відповідальність перед Ним. Ваш обов’язок завжди повинен полягати в тому, щоб служити моєму Синові і Його Тілу – Його Церкві – і забезпечувати, щоб Його Пресвятого Слова дотримувалися в усі часи.

Попереду часи великого болю і переслідувань, і ви повинні підготуватися до них зараз. В майбутньому ваша віра буде випробувана до крайньої межі, і вас будуть змушувати погодитися прийняти нову обітницю, в якій вам буде запропоновано проявити вірність новому вченню, яке не буде від мого Сина.

Ті з вас, хто розпізнає представлене вам фальшиве вчення, не повинні піддаватися йому. Коли вам накажуть  переробити та змінити Пресвяті Таїнства, ви повинні тікати. Церква мого Сина мусить бути випробувана на межі її витривалості.

Ті з вас, хто може відкинути Істину на користь нового зміненого вчення — яке, як вони скажуть, необхідне, щоб задовольнити людські потреби – знайте, що це буде великою зрадою Слова Божого.

Через Святі обітниці, які ви склали, щоб служити моєму Синові, ви маєте обов’язок перед дітьми Божими – годувати їх Тілом і Кров’ю мого Сина, Ісуса Христа. Однак прийде час, коли вас примусять змінити Святу Літургійну Жертву. Серед вас будуть ті, хто миттєво зрозуміє, що чиниться велика помилка і тому ви повинні відвернутися.

Ви повинні продовжувати годувати душі тих, хто покладається на вас у прийманні Пресвятої Євхаристії. Якщо ви залишитеся вірними моєму Синові і надалі служитимете дітям Божим, так як це ваш обов’язок, то ви будете служити Йому з великою гідністю.

Я прошу вас молитися щодня Мою Найсвятішу Вервицю, щоб отримати сили, які вам потрібні, та для захисту від сатани, бо ті часи попереду, які дуже близько, стануть нестерпними. Завжди зберігаючи молитву Печаті Живого Бога поруч із собою, ви отримаєте додатковий Захист від лукавого.

Серед вас буде багато священиків, які не знайдуть в собі мужності, щоб відстоювати Слово Боже, але ви ніколи не повинні боятися виявляти свою вірність моєму Синові. Якщо ви зрадите мого Сина, ви поведете за собою невинні душі, які попадуть, мимоволі, в оману і в жахливу темряву.

Сатана проникав у Церкву мого Сина протягом деякого часу, але кожного разу, коли хаос і сум’яття, які він викликав, ставали нестерпними, вони були розсіяні завдяки вірі улюблених священнослужителів мого Сина. Зараз, коли віра багатьох священиків ослаблена, а в деяких випадках повністю зруйнована, ворота пекла відкрилися і велика небезпека чекає попереду.

Ви ніколи не повинні піддатися спокусі відмовитися від всього, чого навчав мій Син. Мій Син ніколи не змінювався. Його Слово залишається викарбуване на Камені, на якому була збудована Його Церква. Його Таїнства приносять душам Світло, яке їм потрібне, щоб підтримувати життя. Якщо ви зрадите мого Сина, ви знищите саме життя, бо без Присутності мого Сина світ не існував би сьогодні.

Блаженні ті, хто по-справжньому любить мого Сина, тому що вони будуть показувати шлях своїм прикладом.

Ваша улюблена Мама

Мати Спасіння

Bookmark the permalink.