• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1270. Мати Спасіння: Дозвольте мені принести любов і втіху засмученим

Середа, 19 листопада 2014 р. Божого, 14:47

Моя дорога дитино, дозвольте мені принести любов і втіху засмученим, а особливо тим, хто страждає від страшних хвороб.

Я приношу вам великі Благословення від мого улюбленого Сина, який бажає дотягнутися до тих з вас, хто страждає таким чином. Він допоможе вам, тим, хто спустошений фізичними стражданнями, наповнивши вас Своєю Святою Присутністю. Він просить, щоб ви звернулися до Нього в скрутну хвилину і благали Його принести вам мир і спокій.

Будь ласка, попросіть мого Сина, щоб Він взяв вас у Свої Обійми і захистив від вашого болю. Попросіть Його, щоб Він взяв ваші страждання на Свої Плечі і Він допоможе вам. Мій Син буде втручатися багатьма способами, щоб довести світові, що Він говорить з вами через ці Послання.

Всім тим, хто просить про зцілення душі, а також тіла, і хто читає Молитву Хрестового Походу (94), мій Син відповість, а їхні душі Він обирає, щоб виконати Його Святу Волю.

Ви ніколи не повинні втрачати надії, бо коли ви повністю довіритесь моєму Синові, Він завжди буде відповідати на ваші благання про допомогу.

Ваша улюблена Мама

Мати Спасіння

Молитва Хрестового Походу (94) Про зцілення розуму, тіла і душі:

„O, дорогий Ісусе, я падаю перед Тобою, втомлений, хворий, сповнений болю і туги, з бажанням почути Твій голос. Нехай Твоя Божа Присутність торкнеться мене, щоби мій розум, тіло й душа були заповнені Твоїм Божественним Світлом.
Я довіряю Твоєму Милосердю.
Я віддаю Тобі повністю мій біль і страждання і прошу про благодать довіряти Тобі, аби Ти вилікував мене від болю і темряви, щоб я знову був здоровий, міг крокувати Дорогою Правди і дозволив Тобі провадити мене до життя в Новому Раю. Амінь”.

Bookmark the permalink.