• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1269. Незабаром християни стануть подібними до поган

Вівторок, 18 листопада 2014 р. Божого, 12:18

Моя дорога улюблена донечко, Мій Голос — це єдиний Голос, який ви будете чути в чотирьох куточках землі, коли Я готуватиму людство до великого нападу. Ви можете почути багато голосів з вуст брехливих провидців та пророків, та жоден з них не буде пронизувати ваші душі так, як Полум’я Святого Духа.

Ви повинні бути на сторожі до голосів фальшивого спіритизму, які не походять від Бога, але які будуть відчуватися в різних частинах світу. Вплив злих духів буде видно в терористичних війнах, де солодкі голоси, що просувають оманливі ідеології, старатимуться виправдати звірства, які вони чинять в Ім’я Бога.

Незабаром голоси, які будуть пропагувати поганство, буде чутно в Будинках, де прославляють Мене, і вони осквернять Мої Вівтарі. Голоси, які походять від духа зла, будуть сприйматися як захоплюючі інтерпретації прагнень людей, які шукають реалізації в їхньому житті. Вони будуть кричати, возвеличувати фальшивих богів, нищити душі вразливих і богохулити проти Мене. Це ті душі, які гнівлять Мене найбільше, тому що вони дуже переконливі і викликають велике замішання. Вони будуть, як магніти, оскільки відтягнуть багато християн від Мене.

Мої вороги засліплять Мій народ до Правди, і скоро християни стануть подібними до поган. Я буду викинутий у канаву, як жебрак, і двері Моєї Церкви закриються перед Моїм Лицем. І коли Я буду стукати в двері, вони будуть зачинені зсередини тими, хто стверджує, що прийшли від Мене.

Я попередив вас про ці дні і скоро вони настануть. Знову Я кажу вам, що Моє Слово – священне. Це – останні повідомлення з Небес, що даються світові, який байдужий до Мене, так як є невдячним.

Прокиньтеся і подивіться Правді в очі. Є тільки один Господар. Ви не можете залишатися вірними Мені, якщо ви служите більше, ніж одному пану.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.