• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1267. Бог ніколи не буде диктувати жодного іншого вчення, тому що Він дав світові Його Слово

Неділя, 16 листопада 2014 р. Божого, 20:10

Моя дорога улюблена донечко, сатана – князь брехні, майстер обману, і він блукає по землі вільно, пожираючи душі кожної секунди. Його сила підживлюється тим, що більшість людей не вірить в його існування. Він заволодів серцями і душами багатьох і саме так він робить свою справу.

Він говорить брехню тим, кого він заражає, щоб заохотити їх до гріха. Він буде переконувати душу, що гріх є нешкідливим, і що прийнятно чинити будь-які гріхи, а особливо ті, які пов’язані з ним. Ці гріхи включають в себе виправдовування кожного нечестивого діяння плоті – сексуальної розбещеності; аморальності; розпусти і занепаду. Коли людське тіло використовується як засіб для вчинення таких дій, які є ганебними в Божих Очах, ви будете знати, що це знак впливу сатани.

Коли лукавий впливає на душі тих, кому доручено духовне керівництво над душами в Моїй Церкві, щоб заохотити прийняття гріха, він робить це хитрим способом. Вас будуть застерігати від засудження грішника, але жодного слова не буде сказано, щоб засудити гріх, в Божих Очах.

Коли сатана хоче знищити любов, він буде робити це, викликаючи розлад у відносинах; він створить ненависть в серці людини, заповнивши її голову брехнею, яка підбурює людину до боротьби один з одним через конфлікти та війни. Він буде спокушати людину через вплив інших душ, які вже піддалися його спокусам.

Брехня, богохульство і ненависть — це засоби, за допомогою яких сатана діє, щоб поширити своє зараження. Він присипляє душі відчуттям хибної безпеки, коли одна людина говорить іншій, що гріх не суперечить Законам Бога, тому що гріх – це природна річ. Божі діти, таким чином, стають дуже спантеличеними, бо закони, встановлені Ним, були викорінені, і люди не впевнені щодо того, яким шляхом їм іти.

У вас є тільки один вибір. Читайте Найсвятішу Біблію і нагадуйте собі Істину. Вона написана там для вас чорним по білому. Якщо ви приймаєте Істину, що міститься в Священній Книзі Мого Отця і вірите в те, що Він продиктував Мойсею, Його Десять Заповідей, тоді ви ніколи не повинні приймати будь-яке інше вчення.

Бог ніколи не буде диктувати жодного іншого вчення, тому що Він дав світові Його Слово. Нічого в ньому не може бути змінено. Людина, яка наважиться змінити його, щоб пристосувати до життя грішників, буде винна в страшному гріху і буде страждати за цю образу Святого Духа.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.