• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1265. Погани, які цураються Правди, увійдуть в Мій Дім

Субота, 15 листопада 2014 р. Божого, 10:22

Моя дорога, улюблена донечко, хай буде вам відомо, що той, хто відкидає Книгу Одкровення, заперечує Слово Боже. В ній міститься Істина, і якщо будь-хто відніматиме від неї, заперечуватиме передбачені пророцтва, або доповнюватиме їх будь-яким чином, він буде кинутий в пустелю.

Істина веде вас до спасіння і шлях до Нового Раю приводить до Мене. Тільки через Мене, Ісуса Христа, Сина Чоловічого, людина отримає спасіння. Я Дорога і Світло. Тільки завдяки Мені та вашому прийняттю того, Ким Я Є, ви зможете побачити Світло Боже. Немає іншого шляху. Йдіть іншою дорогою, яку ви виберете, але жодна з них не приведе вас до Бога.

Якщо ви Мої, то ви повинні шанувати своїх братів та сестер через любов, доброту і співчуття. Ви не повинні судити інших через їхні релігійні переконання. Ви повинні любити їх, як Я їх люблю. Це не означає, що ви повинні приймати їхні переконання або шанувати ці переконання, бо тоді ви відречетеся від Мене. Ви не можете служити двом панам. Ви ніколи не повинні ображати Мене, виказуючи вірність фальшивим богам, поставленим вище Мене.

День, коли ви поклонитеся фальшивим богам під Моїм Дахом, стане днем, коли Я пронесуся штормом через Мій Храм і знищу все в ньому. Якою літеплою є віра деяких Моїх служителів, які прагнуть справити враження на людей та шукають низькопоклонства. Як мало поваги виявляється Мені в Моєму Власному Домі, коли все, що Я дав вам, відкидається з байдужістю в бік, поки, зрештою, нічого від Мене не залишиться в Моїй Церкві.

Ви, Мої улюблені учні та священнослужителі, які залишаються вірними Слову, будете мати важкий тягар. Вам доведеться терпіти біль і приниження, коли ви станете свідками святотатства, єресі і окультних практик. Хоча багато з цих осквернень Мого Священного Тіла будуть вміло приховані, ті люди, які мають правдиве розпізнання, будуть шоковані, але безсилі, коли ці речі стануться. Таким буде цей обман, який лунатиме з кожної щілини, що потрібна буде армія з двох тисяч осіб, щоб зупинити цих самозванців від заподіяння шкоди.

Цими самозванцями керують ті, хто не походить від Мене. Вони проникли в Моє Тіло підступними методами, і це займе ще багато часу, перш ніж вони, остаточно і повністю, захоплять Мою Церкву. Скоро їхні дії будуть бачити такими, як вони є, ті, хто благословенний Даром Святого Духа.

Погани, які цураються Правди, увійдуть в Мій Дім, де їх зустрінуть з розпростертими обіймами. Вам скажуть, що ви повинні проявляти любов до всіх дітей Божих, щоб змусити замовкнути тих, хто може їм протистояти.

Дуже мало людей захищатимуть Мене, Ісуса Христа, а тих, хто насмілиться протестувати проти цих богохульних церемоній, які проводитимуть на тих самих вівтарях, що використовуються для розміщення Моєї Пресвятої Євхаристії, змусять замовкнути.

Мої вороги можуть захопити Мій Дім, але не Мою Церкву, бо всі християни по всьому світі утворюють Мою Церкву. Вірні, що складаються з тих, хто відмовиться відкинути Слово Боже і хто ніколи не прийме будь-якої підробки Святого Божого Слова, будуть підтримувати Мою Церкву на землі. Ніщо не здолає її.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.