• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

1264. Єдиною метою приватного одкровення є спасіння душ

Четвер, 13 листопада 2014 р Божого, 23:20

Моя дорога, улюблена донечко, Бог через приватні одкровення допоміг Своїм дітям краще зрозуміти те, що міститься в Священному Писанні. Якщо Бог вирішує дати Своїм дітям надзвичайні Дари, то це Його виключне право. Якби не такі Його Дари, як Свята Вервиця, то душі були б втрачені для Нього.

Ви, Мої улюблені учні, повинні зрозуміти, що єдиною метою приватного одкровення є спасіння душ через навернення. Молитви завжди є частиною приватного одкровення, і ви будете знати тоді, що вони приходять з Небес.

Ви не мусите слухати Мене зараз, бо все, що Бог хотів, щоб ви знали, міститься в Найсвятішому Євангелії. На жаль, дуже мало Моїх учнів засвоїли уроки, що викладені там. Істина міститься як в Старому, так і в Новому Завітах. Божим бажанням завжди було втручатися в світ, відкриваючи Істину обраним душам, в якості засобу для кращого розуміння того, що є необхідним для спасіння вашої душі. Це також засіб, за допомогою якого Він попереджає Своїх дітей, коли їх вводять в оману Його вороги.

Книга Мого Отця містить Істину і вона ніколи не може бути доповнена або виправлена. Не можуть бути в неї також внесені зміни жодним чином. Зараз Моїм Обов’язком є оголосити зміст Книги Одкровення, щоб допомогти вам зрозуміти, що всі пророцтва з неї збудуться, бо було закладено Слово.

Зміст цієї Книги робить її читання важким, тому що передбачає остаточну зраду Мене, Ісуса Христа, тими, хто стверджує, що управляє Моєю Церквою. Нехай Правда буде почутою, бо вона написана, а те, що написано Богом, є священним.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.